reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nová Digi TV SK dołączyła Folklorika i BBC Earth HD

dodano: 2018-11-03 10:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Digi TV Klienci Nová Digi TV SK mogą cieszyć się z kolejnego rozszerzenia oferty. Od połowy listopada br. w ramach tej słowackiej platformy satelitarnej dostępne są dwa nowe zlokalizowane kanały i nowe węgierskie stacje.

Digi TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał muzyczno-rozrywkowy Folklorika TV będzie dostępny dla większej liczby klientów. Do tej pory spółka Slovak Telekom udostępniała tę stację tylko klientom Magio TV i Magio Sat. Teraz będzie oferowana także w Nová Digi TV SK. Stacja stanie się częścią najniższego pakietu Štandard, który po zmianie będzie obejmował 67 kanałów, w tym 30 w jakości HD. Kanał Folklorika TV pojawi się na liście 15.11.2018 roku. Folklorika cieszy się dużą popularnością wśród klientów Magio TV, gdzie jest na czele stacji muzycznych. Należy się zatem spodziewać, że zainteresowanie tą nową popularną telewizją będzie rosło.

W pakiecie Štandard nowością będzie również kanał informacyjny ČT24 HD, który do tej pory był dostępny tylko w SD.

Natomiast klienci z pakietem Premium zyskają od 15.11.2018 roku dostęp do kanału dokumentalnego BBC Earth HD. Po tej zmianie klienci będą mieli łącznie 38 kanałów w jakości HD za dodatkową opłatą 13,60 euro miesięcznie. Oryginalny pakiet Maxi, z którego klient może korzystać za 12,90 euro miesięcznie, został anulowany. Od listopada pakiet Premium jest oferowany za 13,60 euro miesięcznie. Zawiera te same programy co oryginalny Maxi. Wersja BBC Earth HD będzie zapewniana klientom przez Telenor Satellite (TSBc), który dołączył czeską ścieżkę dźwiękową i napisy, oraz utworzył wirtualną pozycję BBC Earth HD (ST) na potrzeby platform DTH Slovak Telekom.

Od połowy listopada Nová Digi TV SK będzie oferować dodatkowe kanały w języku węgierskim. Pakiet Extra HD+ zostanie rozszerzony o kanał Film4, kanał retro RTL Gold oraz kanały rozrywkowe Galaxy4 i Prime.

W ramach akcji promocyjnej kanały Folklorika, BBC Earth HD i Ťuki TV HD będą dostępne do końca roku dla wszystkich obecnych i nowych klientów.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Wskaźnik SF-9002 HD Schwaiger

Wskaźnik sygnału z identyfikacją satelitów - producent Schwaiger - Niemcy....

940 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

850 zł Więcej...
reklama