reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nová Digi TV SK dołączyła Folklorika i BBC Earth HD

dodano: 2018-11-03 10:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Digi TV Klienci Nová Digi TV SK mogą cieszyć się z kolejnego rozszerzenia oferty. Od połowy listopada br. w ramach tej słowackiej platformy satelitarnej dostępne są dwa nowe zlokalizowane kanały i nowe węgierskie stacje.

Digi TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał muzyczno-rozrywkowy Folklorika TV będzie dostępny dla większej liczby klientów. Do tej pory spółka Slovak Telekom udostępniała tę stację tylko klientom Magio TV i Magio Sat. Teraz będzie oferowana także w Nová Digi TV SK. Stacja stanie się częścią najniższego pakietu Štandard, który po zmianie będzie obejmował 67 kanałów, w tym 30 w jakości HD. Kanał Folklorika TV pojawi się na liście 15.11.2018 roku. Folklorika cieszy się dużą popularnością wśród klientów Magio TV, gdzie jest na czele stacji muzycznych. Należy się zatem spodziewać, że zainteresowanie tą nową popularną telewizją będzie rosło.

W pakiecie Štandard nowością będzie również kanał informacyjny ČT24 HD, który do tej pory był dostępny tylko w SD.

Natomiast klienci z pakietem Premium zyskają od 15.11.2018 roku dostęp do kanału dokumentalnego BBC Earth HD. Po tej zmianie klienci będą mieli łącznie 38 kanałów w jakości HD za dodatkową opłatą 13,60 euro miesięcznie. Oryginalny pakiet Maxi, z którego klient może korzystać za 12,90 euro miesięcznie, został anulowany. Od listopada pakiet Premium jest oferowany za 13,60 euro miesięcznie. Zawiera te same programy co oryginalny Maxi. Wersja BBC Earth HD będzie zapewniana klientom przez Telenor Satellite (TSBc), który dołączył czeską ścieżkę dźwiękową i napisy, oraz utworzył wirtualną pozycję BBC Earth HD (ST) na potrzeby platform DTH Slovak Telekom.

Od połowy listopada Nová Digi TV SK będzie oferować dodatkowe kanały w języku węgierskim. Pakiet Extra HD+ zostanie rozszerzony o kanał Film4, kanał retro RTL Gold oraz kanały rozrywkowe Galaxy4 i Prime.

W ramach akcji promocyjnej kanały Folklorika, BBC Earth HD i Ťuki TV HD będą dostępne do końca roku dla wszystkich obecnych i nowych klientów.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Pilot uniwersalny Vu+ Bluetooth BT100 RCU (Ultimo 4K) / IR

Pilot uniwersalny dla tunerów 4K Vu+ Bluetooth (Ultimo 4K) /...

189 zł Więcej...
reklama