reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sportowy serwis FuboTV także poza USA?

dodano: 2018-11-02 14:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: digitaltveurope

FuboTV Sprawami strategii dla amerykańskiej usługi streamingowej FuboTV, oferującej treści sportowe, zajmie się Hannah Brown, która pracowała wcześniej w Sky. Całkiem możliwe, że już wkrótce serwis zostanie udostępniony także poza Stanami Zjednoczonymi.

FuboTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hannah Brown będzie nadzorowała strategiczny rozwój firmy, z celem wzmocnienia działalności w USA i wejścia na nowe rynki międzynarodowe. Brown została mianowana na dyrektor ds. strategii ze skutkiem natychmiastowymi. Będzie pracowała w siedzibie FuboTV w Nowym Jorku, podlegając bezpośrednio współzałożycielowi i dyrektorowi generalnemu, Davidowi Gandlerowi.

Brown dołącza do FuboTV z Relevant Sports Group, gdzie od listopada 2017 roku pracowała jako starszy wiceprezes ds. rozwoju korporacyjnego. Wcześniej przez prawie 10 lat pracowała w Sky, zajmując się rozwojem biznesu. Nadzorowała inwestycje i partnerstwa ze start-upami i nowymi firmami sportowymi. Sky był jednym z pierwszych inwestorów w FuboTV i podczas pracy Brown przyglądała się temu serwisowi OTT.
 

- Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z Hannah, najpierw za pośrednictwem Sky, a teraz bezpośrednio w FuboTV - powiedział David Gandler. - Długofalowe poparcie Hannah dla naszej wizji i jej doświadczenie w strategii korporacyjnej dla mediów i firm sportowych są cennymi dodatkami do naszego zespołu wykonawczego. Z niecierpliwością czekam na wskazówki Hannah, gdy będziemy kontynuować innowacje i rozwijać FuboTV zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą.

- W ciągu trzech lat FuboTV zyskało silną pozycję na rynku amerykańskiej branży vMPVD, koncentrując się na wymaganiach klientów. Firma rozwinęła się znacząco w ciągu ostatnich 12 miesięcy i nie mogę się doczekać, aby przyczynić się do kolejnego etapu jej rozwoju - powiedziała Hannah Brown.

FuboTV oferuje transmisje na żywo z ponad 30.000 wydarzeń sportowych rocznie, a także ponad 10.000 materiałów wideo na życzenie. Jego podstawowy pakiet Fubo jest dostępny w cenie 44,99 dol. miesięcznie i zawiera ponad 75 kanałów, a pakiet Fubo Extra za 49,99 dol. miesięcznie obejmuje ponad 90 kanałów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Quad 6° Inverto IDLB-QUDM21

Sprawdzony monoblock Quad marki Inverto serii Black Premium (6 stopni...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama