reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sportowy serwis FuboTV także poza USA?

dodano: 2018-11-02 14:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: digitaltveurope

FuboTV Sprawami strategii dla amerykańskiej usługi streamingowej FuboTV, oferującej treści sportowe, zajmie się Hannah Brown, która pracowała wcześniej w Sky. Całkiem możliwe, że już wkrótce serwis zostanie udostępniony także poza Stanami Zjednoczonymi.

FuboTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hannah Brown będzie nadzorowała strategiczny rozwój firmy, z celem wzmocnienia działalności w USA i wejścia na nowe rynki międzynarodowe. Brown została mianowana na dyrektor ds. strategii ze skutkiem natychmiastowymi. Będzie pracowała w siedzibie FuboTV w Nowym Jorku, podlegając bezpośrednio współzałożycielowi i dyrektorowi generalnemu, Davidowi Gandlerowi.

Brown dołącza do FuboTV z Relevant Sports Group, gdzie od listopada 2017 roku pracowała jako starszy wiceprezes ds. rozwoju korporacyjnego. Wcześniej przez prawie 10 lat pracowała w Sky, zajmując się rozwojem biznesu. Nadzorowała inwestycje i partnerstwa ze start-upami i nowymi firmami sportowymi. Sky był jednym z pierwszych inwestorów w FuboTV i podczas pracy Brown przyglądała się temu serwisowi OTT.
 

- Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z Hannah, najpierw za pośrednictwem Sky, a teraz bezpośrednio w FuboTV - powiedział David Gandler. - Długofalowe poparcie Hannah dla naszej wizji i jej doświadczenie w strategii korporacyjnej dla mediów i firm sportowych są cennymi dodatkami do naszego zespołu wykonawczego. Z niecierpliwością czekam na wskazówki Hannah, gdy będziemy kontynuować innowacje i rozwijać FuboTV zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą.

- W ciągu trzech lat FuboTV zyskało silną pozycję na rynku amerykańskiej branży vMPVD, koncentrując się na wymaganiach klientów. Firma rozwinęła się znacząco w ciągu ostatnich 12 miesięcy i nie mogę się doczekać, aby przyczynić się do kolejnego etapu jej rozwoju - powiedziała Hannah Brown.

FuboTV oferuje transmisje na żywo z ponad 30.000 wydarzeń sportowych rocznie, a także ponad 10.000 materiałów wideo na życzenie. Jego podstawowy pakiet Fubo jest dostępny w cenie 44,99 dol. miesięcznie i zawiera ponad 75 kanałów, a pakiet Fubo Extra za 49,99 dol. miesięcznie obejmuje ponad 90 kanałów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama