reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powstanie Euronews Albania

dodano: 2018-11-06 00:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: digitaltveurope

Euronews Albania Nadawca informacyjny Euronews połączył siły z IN Media Group, aby uruchomić Euronews Albania - kanał telewizyjny skierowany do mieszkańców Albanii, a także do mieszkańców Kosowa, Macedonii i Czarnogóry mówiących w języku albańskim. Po raz pierwszy wykorzystano przy tym model franczyzy.

Euronews Albania


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Euronews wniesie do Euronews Albania swoje doświadczenie, w tym - jak to sam określił - wielokulturową, perspektywiczną wizję i międzynarodowy zasięg. Nadawca będzie mógł korzystać z regionalnego zasięgu Euronews Albania na wszystkich jego platformach w ramach wzajemnej umowy z grupą IN Media, która oferuje już IN TV - kanał młodzieżowy oraz IN Radio 105,7.
 

Cieszymy się, że możemy współpracować z IN Media Group w tym ważnym nowym przedsięwzięciu dla Euronews. Po raz pierwszy tworzymy franczyzę Euronews. Jest to świadectwo siły Euronews, która w ostatnich latach odnotowała ważne pozytywne zmiany, ponieważ nadal rozwijamy się jako międzynarodowe media, pozostając przy tym istotnymi dla lokalnej widowni. Te nowe umowy franczyzowe przyczyniają się do naszych silnych ambicji strategicznych, aby pozycjonować Euronews jako „glokalne media” numer jeden w Europie i na świecie

- powiedział Michael Peters, dyrektor generalny Euronews.

Oczekuje się, że Euronews Albania rozpocznie nadawanie w 2019 roku. Trwa właśnie rekrutacja pracowników, których docelowo ma być stu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama