reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Denis Pluskota odszedł z Viacom International Media Networks

dodano: 2018-11-06 11:16 | aktualizacja: 2018-11-06 11:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Abstra

Denis Pluskota Denis Pluskota, dotychczasowy PR Manager w Viacom International Media Networks, 5 listopada br. objął stanowisko PR Managera w firmie Abstra, której większościowymi udziałowcami są twórcy kanału Abstrachuje.tv.

Abstra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Denis Pluskota pokieruje nowo utworzonym działem public relations w Abstra. Do jego obowiązków należy opracowanie i implementacja strategii komunikacji korporacyjnej i produktowej Abstra. Ponadto Denis będzie odpowiadał za współpracę przy realizacji działań komunikacyjnych z partnerami biznesowymi Abstra.
 
Denis Pluskota - PR Manager w firmie Abstra

Nowy PR Manager w Abstra posiada 8-letnie doświadczenie w public relations. Poprzednio pracował w MSLGROUP, m.in. dla takich firm, jak Discovery Networks, Wyborowa Pernod Ricard, USP Zdrowie i AkzoNobel. Przez ostatni rok sprawował stanowisko PR Manager w warszawskim oddziale Viacom International Media Networks.
 

Jeszcze 12 miesięcy temu zatrudnialiśmy w Abstra niecałe 30 osób. W tej chwili jesteśmy nie tylko krajowym liderem produkcji wideo na polskim YouTube, ale również jedyną firmą na rynku, dostarczającą wysokiej jakości treści rozrywkowe i popularnonaukowe, kierowane do młodej grupy docelowej. Tak dynamiczny rozwój wymaga troski o wizerunek firmy, zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Dlatego zdecydowaliśmy się na utworzenie działu public relations, którym pokieruje Denis

- powiedział Olek Wandzel, członek zarządu Abstra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

159 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388 Dongle do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału HDTV np....

730 zł Więcej...
reklama