reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Denis Pluskota odszedł z Viacom International Media Networks

dodano: 2018-11-06 11:16 | aktualizacja: 2018-11-06 11:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Abstra

Denis Pluskota Denis Pluskota, dotychczasowy PR Manager w Viacom International Media Networks, 5 listopada br. objął stanowisko PR Managera w firmie Abstra, której większościowymi udziałowcami są twórcy kanału Abstrachuje.tv.

Abstra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Denis Pluskota pokieruje nowo utworzonym działem public relations w Abstra. Do jego obowiązków należy opracowanie i implementacja strategii komunikacji korporacyjnej i produktowej Abstra. Ponadto Denis będzie odpowiadał za współpracę przy realizacji działań komunikacyjnych z partnerami biznesowymi Abstra.
 
Denis Pluskota - PR Manager w firmie Abstra

Nowy PR Manager w Abstra posiada 8-letnie doświadczenie w public relations. Poprzednio pracował w MSLGROUP, m.in. dla takich firm, jak Discovery Networks, Wyborowa Pernod Ricard, USP Zdrowie i AkzoNobel. Przez ostatni rok sprawował stanowisko PR Manager w warszawskim oddziale Viacom International Media Networks.
 

Jeszcze 12 miesięcy temu zatrudnialiśmy w Abstra niecałe 30 osób. W tej chwili jesteśmy nie tylko krajowym liderem produkcji wideo na polskim YouTube, ale również jedyną firmą na rynku, dostarczającą wysokiej jakości treści rozrywkowe i popularnonaukowe, kierowane do młodej grupy docelowej. Tak dynamiczny rozwój wymaga troski o wizerunek firmy, zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Dlatego zdecydowaliśmy się na utworzenie działu public relations, którym pokieruje Denis

- powiedział Olek Wandzel, członek zarządu Abstra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Matrix HDMI 4x4 Spacetronik SPH-M44 4K

Matrix HDMI 4x4 MRS Professional pozwala na rozprowadzenie sygnału HDMI...

990 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama