reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Automoto la chaîne zamiast AB Moteurs

dodano: 2018-11-06 12:09 | aktualizacja: 2018-11-06 12:50
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Automoto la chaine 5 listopada br. francuski kanał motoryzacyjny AB Moteurs zmienił nazwę na Automoto la chaîne. Rebranding tej stacji był już zapowiadany w lipcu, choć wówczas mowa była o wrześniu jako o miesiącu, w którym nastąpi ta zmiana. Jak widać, doszło w tej kwestii do opóźnienia.

Automoto la chaine


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Automoto la chaîne jest nadawany przez satelitę, a także w sieciach kablowych i IPTV. Jest to stacja szyfrowana. Co ciekawe dostęp do niej mają wybrani abonenci nc+ (pozycja 206 w dekoderach) w ramach pakietu francuskich kanałów.

Nadawcą Automoto la chaîne jest Mediawan Thematics. Kanał przyjmuje ducha magazynu „Automoto” emitowanego na TF1, nie rezygnując przy tym ze sprawdzonych formatów AB Moteurs. Choć ramówka uległa gruntownej przebudowie, nadal emitowane są wyścigi Nascar czy program „V6” z Margot Laffite w roli prowadzącej. Dodatkowo planowane jest wiele nowych programów, w tym taki dotyczący e-sportu.

Automoto la chaîne jest dostępny we Francji w ramach Free (pozycja 180), SFR (125), Bouygues Telecom (191), Orange (186), Canal (127), Bis TV (40), a także Molotov (opcja płatna) i WatchIt!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

Miernik Megasat HD3 Compact dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem CNR,...

429 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...
reklama