dodano: 2018-11-07 16:03
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Arsenal FC – Sporting CP. Transmisje live z ATP Finals tylko w Polsacie Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports 1
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: HC Metalurg – Sporting CP Fightklub
04:00 (cz/pt) Boks: Gala, Indio: Neeco Macias – Jesus Soto Karass
Polsat Sport Premium 1
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: SS Lazio – Olympique Marsylia
Komentarz: Cezary Kowalski, Jacek Ziober
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Arsenal FC – Sporting CP
Komentarz: Bożydar Iwanow, Paweł Golański Polsat Sport Premium 2
16:50 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Fenerbahce SK – RSC Anderlecht
Komentarz: Paweł Ślęzak
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: BATE Borysów –- Chelsea FC
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Piotr Koźmiński
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Dinamo Zagrzeb – Spartak Trnawa
Komentarz: Szymon Rojek Polsat Sport Premium 3
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: FK Krasnodar – Standard Liege
Komentarz: Robert Zieliński
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Real Betis – AC Milan
Komentarz: Marcin Lepa, Roman Kołtoń Polsat Sport Premium 4
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Spartak Moskwa – Glasgow Rangers
Komentarz: Grzegorz Michalewski
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Bayern 04 Leverkusen – FC Zürich
Komentarz: Andrzej Janisz, Tomasz Hajto Polsat Sport Premium 5
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: SK Rapid Wiedeń – Villarreal CF
Komentarz: Michał Zawacki
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Celtic FC – RB Lipsk
Komentarz: Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński Polsat Sport Premium 6
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Dynamo Kijów – Stade Rennais
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Girondins Bordeaux – Zenit FC
Komentarz: Filip Jastrzębski Polsat Sport
18:00 Siatkówka mężczyzn: 1. Liga: UKS Mickiewicz Kluczbork – KPS Siedlce
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Stocznia Szczecin – ONICO Warszawa Polsat Sport Extra
15:30 Tenis: ATP Finals, Mediolan: Faza grupowa
19:30 Tenis: ATP Finals, Mediolan: Faza grupowa
21:00 Tenis: ATP Finals, Mediolan: Faza grupowa Polsat Sport News
20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Emma Villas Siena – Calzedonia Werona Sportklub
17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: RK Izvidac – HC Vojvodina Nowy Sad
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: TVB 1898 Stuttgart – SC Magdeburg TVP Sport
13:30 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Świata, Aszchabad: Kobiety w kategorii do 81 kg
15:30 Snooker: Champion of Champions: Dzień 4
16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Świata, Aszchabad: Mężczyźni w kategorii do 102 kg
18:00 Snooker: Champion of Champions: Dzień 4
19:45 Snooker: Champion of Champions: Dzień 4
22:35 Snooker: Champion of Champions: Dzień 4
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.