reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraiński Nasz TV testuje FTA

dodano: 2018-11-07 17:28
autor: RO | źródło: mediananny.com

Telekanał Nasz 7 listopada br. na Ukrainie wystartował w wersji testowej nowy kanał informacyjny. Projekt o nazwie Nasz TV podmienił stację dla kobiet Maxxi TV we wszystkich sieciach dystrybucyjnych. Przekaz dla odbiorców satelitarnych jest nieszyfrowany (FTA) z pozycji orbitalnej 4,8°E.

Nasz TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W chwili obecnej Nasz TV prowadzi transmisje na żywo z niedokończonego studia. W tym czasie są np. kalibrowane kamery i regulowane oświetlenie. W przyszłości nadawca obiecuje informować widza o wszystkim, co dzieje się na Ukrainie i na świecie z własnego studia. Według pojawiających się opisów, nie będzie żadnych specjalnych różnic w stosunku do kanałów informacyjnych konkurencji. Pojawią się rozmowy z tymi samymi z politykami i ekspertami, w których widzowie też będą mogli uczestniczyć.

Nasz TV rozszerza i tak bogatą ofertę ogólnodostępnych kanałów informacyjnych na Ukrainie. Nadają m.in. Channel 5, Espreso TV, NewsOne, 112 Ukraine, Hromadske TV, Channel 4, News 24 i Unian TV. Wszystkie można odebrać drogą FTA z satelitów Astra 4A (4,8°E) lub Amos (4°W).

Właścicielem projektu Nasz TV jest cypryjska firma Demosena Investments Ltd., której beneficjentem jest Władimir Murajew, ojciec deputowanego do Rady Najwyższej Jewgienija Murajewa. Oboje wcześniej byli związani z NewsOne.

Sądząc po tym, że Narodowa Rada ds. telewizji i radia jeszcze nie rozpatrzyła licencji przekształcenia licencji Maxxi TV, nadawanie nowego kanału rozpoczęło się bezprawnie.

Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B30 (12,284 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: MAXXI TV
PID V: 6981 (MPEG-2/SD)
PID A: 6982 (ukr)
PID PCR: 6981
SID: 6980
PID PMT: 6980
Provider: Maxxi TV
Kodowanie: brak (FTA)
 
Przekaz nowego kanału Nasz TV
 

Źródło: mediananny.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...
reklama