reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraiński Nasz TV testuje FTA

dodano: 2018-11-07 17:28
autor: RO | źródło: mediananny.com

Telekanał Nasz 7 listopada br. na Ukrainie wystartował w wersji testowej nowy kanał informacyjny. Projekt o nazwie Nasz TV podmienił stację dla kobiet Maxxi TV we wszystkich sieciach dystrybucyjnych. Przekaz dla odbiorców satelitarnych jest nieszyfrowany (FTA) z pozycji orbitalnej 4,8°E.

Nasz TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W chwili obecnej Nasz TV prowadzi transmisje na żywo z niedokończonego studia. W tym czasie są np. kalibrowane kamery i regulowane oświetlenie. W przyszłości nadawca obiecuje informować widza o wszystkim, co dzieje się na Ukrainie i na świecie z własnego studia. Według pojawiających się opisów, nie będzie żadnych specjalnych różnic w stosunku do kanałów informacyjnych konkurencji. Pojawią się rozmowy z tymi samymi z politykami i ekspertami, w których widzowie też będą mogli uczestniczyć.

Nasz TV rozszerza i tak bogatą ofertę ogólnodostępnych kanałów informacyjnych na Ukrainie. Nadają m.in. Channel 5, Espreso TV, NewsOne, 112 Ukraine, Hromadske TV, Channel 4, News 24 i Unian TV. Wszystkie można odebrać drogą FTA z satelitów Astra 4A (4,8°E) lub Amos (4°W).

Właścicielem projektu Nasz TV jest cypryjska firma Demosena Investments Ltd., której beneficjentem jest Władimir Murajew, ojciec deputowanego do Rady Najwyższej Jewgienija Murajewa. Oboje wcześniej byli związani z NewsOne.

Sądząc po tym, że Narodowa Rada ds. telewizji i radia jeszcze nie rozpatrzyła licencji przekształcenia licencji Maxxi TV, nadawanie nowego kanału rozpoczęło się bezprawnie.

Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B30 (12,284 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: MAXXI TV
PID V: 6981 (MPEG-2/SD)
PID A: 6982 (ukr)
PID PCR: 6981
SID: 6980
PID PMT: 6980
Provider: Maxxi TV
Kodowanie: brak (FTA)
 
Przekaz nowego kanału Nasz TV
 

Źródło: mediananny.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama