reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polska… kraj w stanie wskazującym na niepodległość” w Comedy Central

dodano: 2018-11-08 11:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: Comedy Central

Comedy Central niepodległość W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania niepodległości, stacja Comedy Central zainicjowała akcję „Polska… kraj w stanie wskazującym na niepodległość”. W serii spotów zachęca widzów do radosnych obchodów 11 listopada i do spojrzenia z dystansem na patriotyczne postawy. Twarzami kampanii są Laura Breszka i Michał Meyer, gwiazdy drugiego sezonu „Drunk History – Pół litra historii”.

2. sezon „Drunk History – Pół litra historii” Comedy Central Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bez sortowania, bez agresji i bez spiny – to najważniejsze przesłania kampanii przygotowanej przez Comedy Central z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem akcji jest podkreślenie, że tak ważne święto powinno być celebrowane w sposób radosny bez względu na światopogląd, sympatie polityczne czy wyznanie.  W tym dniu nie powinno być miejsca na dzielenie Polaków, narzucanie jedynej słusznej, nadmiernie patetycznej formy świętowania oraz wszelkiego rodzaju przejawy agresji.

W ramach akcji pod hasłem „Polska… kraj w stanie wskazującym na niepodległość” stacja przygotowała serię spotów z udziałem gwiazd drugiego sezonu „Drunk History – Pół litra historii”, Laury Breszki i Michała Meyera. Aktorzy przekonują, że 11 listopada to nie czas na wewnętrzne wojny, a radosne świętowanie. W spocie Comedy Central przypomina również, że w tym roku obchodzimy setną rocznica nadania praw wyborczych Polkom. Uzupełnieniem kampanii jest seria zabawnych koszulek z rysunkami Janka Kozy przedstawiająca bohaterów ostatnich stu lat polskiej historii - Marię Skłodowską Curie, Mirosława Hermaszewskiego i niedźwiedzia Wojtka. Koszulki będzie można zdobyć w specjalnym konkursie na profilu Comedy Central na Facebook’u. 

Spoty emitowane są na kanałach Comedy Central Polska i Comedy Central Family oraz w mediach społecznościowych. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AXAS E4HD

Tani odbiornik satelitarny HD z E2 z wyświetlaczem, czytnikiem kart,...

349 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

120 zł Więcej...
reklama