reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera „Spisane krwią” w CBS Reality i YouTube

dodano: 2018-11-08 13:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: CBS Reality

CBS Reality Spisane krwią Doceniona przez widzów dokumentalna seria kryminalna „Spisane krwią”, będąca produkcją własną kanału CBS Reality, powraca z 2. sezonem już 13 listopada o 21:00. 1. odcinek serii będzie można również obejrzeć przedpremierowo 13 listopada o 16:00 na kanale CBS Reality Polska w serwisie YouTube. W 2. sezonie serii widzowie spotkają się ze światowej sławy autorami bestsellerowych kryminałów, którzy opowiedzą o prawdziwych zbrodniach mających na nich wpływ, bądź znajdujących odbicie w ich twórczości. 

CBS Reality Spisane krwią


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gospodarz programu, Simon Toyne, autor takich bestsellerów, jak „Sanctus”, „Salomon Creed” czy „Chłopiec, który widział”, spotyka się z sześciorgiem wybitnych twórców kryminałów, którzy zabierają widzów w podróż do źródła historii prawdziwej zbrodni. W każdym odcinku Toyne i jego goście odtwarzają krok po kroku przebieg i losy dochodzenia prowadzonego w omawianych sprawach, mającego na celu odnalezienie winowajców i postawienie ich przed obliczem sprawiedliwości. Zdarza się, że przestępstwa omawiane w programie znajdują odbicie w twórczości autorów, niektóre stały się impulsem do napisania powieści, a inne okażą się bardziej szokujące niż wszystko, co mogło zrodzić się w umysłach pisarzy.

Gośćmi Simona Toyne’a są autorzy bestsellerowych kryminałów: Clare Mackintosh („Pozwolę Ci odejść” i „Widzę Cię”), Tess Gerritsen („Sobowtór”), Mason Cross (autor serii o Carterze Blake’u), Peter Robinson (autor cyklu powieści o inspektorze Alanie Banksie), Karin Slaughter („Moje śliczne”) oraz Sophie Hannah (kontynuatorka cyklu powieści o przygodach Herkulesa Poirot).

W 1. odcinku autorka bestsellerowych kryminałów i była policjantka, Clare Mackintosh, zabiera Simona Toyne’a oraz widzów w podróż do Castlerock w  Irlandii Północnej, gdzie w 1991 roku dwoje ludzi umiera w tajemniczych okolicznościach. Analogiczną historię autorka opisała w swej ostatniej książce pt. „Let Me Lie”. 

1. odcinek 2. sezonu „Spisane krwią” będzie można obejrzeć jeszcze na parę godzin przed telewizyjną premierą, tj. 13 listopada o 16:00 na kanale CBS Reality Polska w serwisie YouTube. Od premiery będzie on dostępny przez kolejne sześć tygodni pod linkiem: https://youtu.be/6JnZRuaDt9A

Na premierowe odcinki 2. sezonu serialu dokumentalnego „Spisane krwią”, będącego produkcją własną CBS Reality, zapraszamy od 13 listopada w każdy wtorek o 21:00. 1. odcinek 2. sezonu serii będzie można również obejrzeć przedpremierowo 13 listopada o 16:00 na kanale CBS Reality Polska w serwisie YouTube. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

119 zł Więcej...

DJI Osmo Action - przedsprzedaż

1 699 zł Więcej...
reklama