reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały w ofercie sieci Vectra

dodano: 2018-11-08 16:04 | aktualizacja: 2018-11-08 16:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra Vectra poszerzyła listę kanałów dostępnych w wysokiej rozdzielczości i wprowadziła do swojej oferty nowe programy. W wyniku tych zmian oferuje swoim klientom 131 kanałów w jakości HD.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z zapowiedziami, abonenci drugiego w Polsce telekomunikacyjnego operatora kablowego otrzymali 30 października br. dostęp do TV4 HD oraz Polsat Film HD. Dodatkowo, od 8 listopada Vectra wprowadziła do oferty cyfrowej nowe pozycje: Nat Geo People HD, Telewizja wPolsce.pl oraz TV Okazje.

TV4 HD to polski kanał emitujący programy rozrywkowe i popularnonaukowe, a także filmy, seriale, dokumenty i bajki dla najmłodszych widzów. Do najpopularniejszych prezentowanych treści należą „Galileo” oraz „Policjantki i policjanci”. Dostępny w Vectrze od pakietu Stalowego na pozycji 125.

Polsat Film HD - kanał o tematyce filmowej prezentujący najciekawsze produkcje polskich oraz zagranicznych studiów. Tytuły są emitowane w ramach programów tematycznych, do których należą: „Intrygujący poniedziałek”, „Wesoły wtorek”, „Sensacyjna środa”, „Romantyczny czwartek”, „Gwiazdorski piątek”, „Sobotni SuperHit” oraz „Klasyczna niedziela”. Dostępny w Vectrze od pakietu Złotego na pozycji 316.

Nat Geo People HD - kanał dokumentalny prezentujący historie pełnych pasji osób, które inspirują i dzielą się swoim doświadczeniem z widzami. Wśród emitowanych treści dominują materiały skierowane do kobiet: „Dolce vita według Davida Rocco”, „Czworo niemowląt na sekundę”. Ramówka obejmuje jednak także bardziej uniwersalne treści, do których zalicza się „Weterynarz z powołania” i „Zawód: lekarz”. Dostępny w pakiecie Platynowym na pozycji 510.

Telewizja wPolsce.pl - kanał publicystyczno-informacyjny prezentujący programy poświęcone historii, polityce oraz problemom społecznym. Wśród emitowanych treści wyróżniają się magazyny, w których pojawiają się interesujące treści oraz charyzmatyczni prowadzący. Dostępny w Vectrze od pakietu Złotego na pozycji 825.

TV Okazje - kanał telezakupowy prezentujący produkty z różnych kategorii. Codziennie w godzinach od 6:00 do 22:00 widzowie mogą oglądać i zamawiać między innymi artykuły odchudzające, sprzęt sportowy, a także akcesoria dla domu. Dostępny w Vectrze od pakietu Srebrnego na pozycji 712.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

149 zł Więcej...
reklama