reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały w ofercie sieci Vectra

dodano: 2018-11-08 16:04 | aktualizacja: 2018-11-08 16:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra Vectra poszerzyła listę kanałów dostępnych w wysokiej rozdzielczości i wprowadziła do swojej oferty nowe programy. W wyniku tych zmian oferuje swoim klientom 131 kanałów w jakości HD.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z zapowiedziami, abonenci drugiego w Polsce telekomunikacyjnego operatora kablowego otrzymali 30 października br. dostęp do TV4 HD oraz Polsat Film HD. Dodatkowo, od 8 listopada Vectra wprowadziła do oferty cyfrowej nowe pozycje: Nat Geo People HD, Telewizja wPolsce.pl oraz TV Okazje.

TV4 HD to polski kanał emitujący programy rozrywkowe i popularnonaukowe, a także filmy, seriale, dokumenty i bajki dla najmłodszych widzów. Do najpopularniejszych prezentowanych treści należą „Galileo” oraz „Policjantki i policjanci”. Dostępny w Vectrze od pakietu Stalowego na pozycji 125.

Polsat Film HD - kanał o tematyce filmowej prezentujący najciekawsze produkcje polskich oraz zagranicznych studiów. Tytuły są emitowane w ramach programów tematycznych, do których należą: „Intrygujący poniedziałek”, „Wesoły wtorek”, „Sensacyjna środa”, „Romantyczny czwartek”, „Gwiazdorski piątek”, „Sobotni SuperHit” oraz „Klasyczna niedziela”. Dostępny w Vectrze od pakietu Złotego na pozycji 316.

Nat Geo People HD - kanał dokumentalny prezentujący historie pełnych pasji osób, które inspirują i dzielą się swoim doświadczeniem z widzami. Wśród emitowanych treści dominują materiały skierowane do kobiet: „Dolce vita według Davida Rocco”, „Czworo niemowląt na sekundę”. Ramówka obejmuje jednak także bardziej uniwersalne treści, do których zalicza się „Weterynarz z powołania” i „Zawód: lekarz”. Dostępny w pakiecie Platynowym na pozycji 510.

Telewizja wPolsce.pl - kanał publicystyczno-informacyjny prezentujący programy poświęcone historii, polityce oraz problemom społecznym. Wśród emitowanych treści wyróżniają się magazyny, w których pojawiają się interesujące treści oraz charyzmatyczni prowadzący. Dostępny w Vectrze od pakietu Złotego na pozycji 825.

TV Okazje - kanał telezakupowy prezentujący produkty z różnych kategorii. Codziennie w godzinach od 6:00 do 22:00 widzowie mogą oglądać i zamawiać między innymi artykuły odchudzające, sprzęt sportowy, a także akcesoria dla domu. Dostępny w Vectrze od pakietu Srebrnego na pozycji 712.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

439 zł Więcej...
reklama