reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10-13.11 Polsat Sport: Derby, Puchar Anglii i finały

dodano: 2018-11-10 07:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 10-12 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 2. Handball-Bundesliga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Het Liga, Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Emirates FA Cup, Bundesliga, 2. Bundesliga, e-sport - Ultraliga, Formuła 1, badminton, tenis ziemny, Ultimate Fighting Championship (UFC) i boks.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), 2. Handball-Bundesliga, Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), e-sport - Ultraliga (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny, Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj) i boks (więcej tutaj).

Plan emisji:

10 listopada (sobota)

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: półfinał

6:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: półfinał

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: półfinał

9:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: półfinał

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: półfinał

10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: półfinał

12:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: półfinał

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia

12:55 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - SG Dynamo Drezno

13:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: półfinał

13:00 Eleven Sports 1, „#ElevenF1” - magazyn

13:25 Eleven Sports 3, Emirates FA Cup, 1. runda: Maidenhead United FC - Portsmouth FC

14:00 Polsat Sport Extra, Het Liga: MFK Karvina - AC Sparta Praga

14:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Brazylii: 3. sesja treningowa

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk

14:55 w Eleven Sports 2 i Canal+, 15:55 w Canal+ 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowej: Mieszkow Brześć - PGE Vive Kielce

15:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Parma Calcio

15:30 Eleven Sports 3, Bundesliga: Fortuna Dusseldorf - Hertha BSC Berlin

16:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: Borussia Dortmund - FC Bayern Monachium

17:00 Eleven Sports 2, Formuła 1, Grand Prix Brazylii: sesja kwalifikacyjna

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów

17:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice

17:30 Eleven Sports 3, „Wywiad z Marcinem Kamińskim” - magazyn

17:30 w nSport+ i 18:00 w Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowej:Orlen Wisła Płock - Elverum Handball

18:00 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Polsacie Sport, gala bokserska w Manchesterze

18:30 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Atletico Madryt - Athletic Bilbao

19:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie: finał gry pojedynczej

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Extra, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz

20:00 Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowej: HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SSC Napoli Neapol

21:00 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

21:40 Polsat Sport News, Eredivisie: De Graafschap Doetinchem - PSV Eindhoven

22:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 10 na 11 listopada (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

4:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

11 listopada (niedziela)

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: finał

6:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: finał

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: finał

8:05 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: finał

10:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Fuzhou: finał

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: CD Alaves Vitoria - SD Huesca

12:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Inter Mediolan

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin

12:30 Eleven Sports 3, „Wywiad z Mateuszem Klichem” - magazyn

12:45 Eleven Sports 3, „Wywiad z Arkadiuszem Recą” - magazyn

13:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry podwójnej

13:30 Eleven Sports 3, 2. Handball-Bundesliga: FC Union Berlin - SpVgg Greuther Fürth

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: SBV Excelsior Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14:55 Eleven Sports 1, Serie A Tim: AS Roma Rzym - UC Sampdoria Genua

15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry pojedynczej

15:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Chievo Werona - Bologna FC Bolonia

15:30 Eleven Sports 3, Bundesliga: RB Lipsk - Bayer 04 Leverkusen

16:10 Eleven Sports 2, La Liga Santander: FC Barcelona - Real Betis Balompie Sewilla

17:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Brazylii: wyścig

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin

18:00 Polsat Sport News, SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena

18:00 Eleven Sports 3, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - SS Lazio Rzym

18:25 Eleven Sports 2, La Liga Santander

19:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry podwójnej

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet: DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Juventus FC Turyn

21:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry pojedynczej

22:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Brazylii: studio

23:00 Polsat Sport Extra, Het Liga: SK Slavia Praga - FC Fastav Zlin

23:00 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:30 Polsat Sport News, Eredivisie: Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 11 na 12 listopada (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

12 listopada (poniedziałek)

5:00 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn

13:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry podwójnej

13:45 Polsat Sport News, konferencja prasowa reprezentacji Polski piłkarzy

15:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry pojedynczej

17:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

18:00 Polsat Sport, PlusLiga: MKS Będzin - ONICO Warszawa

18:30 Polsat Sport Extra, Eredivisie, „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn

19:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry podwójnej

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, Emirates FA Cup: losowanie par 2. rundy

20:25 Eleven Sports 1, 2. Bundesliga: VfL Bochum - SV Darmstadt 98

20:30 Polsat Sport, „Magazyn Fortuna 1. Ligi” - magazyn

20:30 Polsat Sport News, PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice

21:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry pojedynczej

22:00 Polsat Sport, „Puncher Extra Time” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 12 na 13 listopada (z poniedziałku na wtorek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2019 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2019 + książka tematyczna...

99 zł Więcej...
reklama