reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motorvision TV na nowych platformach w 14 krajach

dodano: 2018-11-12 15:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: Motorvision TV

Motorvision TV Grupa Motorvision kontynuuje swoją ekspansję, uruchamiając swój kanał telewizyjny na nowych platformach w 14 krajach w całej Europie. Niedawno podpisano umowy w krajach skandynawskich, krajach Beneluksu, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Gibraltarze i na Bałkanach. Stacja motoryzacyjna jest już nadawana w ponad 100 krajach na całym świecie.

Motorvision TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma z siedzibą w Monachium podpisała umowę z norweską firmą telekomunikacyjną Telenor, która oferuje Motorvision TV w ramach platformy Canal Digital. Stacja jest dostępna w jakości HD na wszystkich czterech rynkach DTH. Dodatkowo stacja jest oferowana w sieci kablowej/IPTV Telenor Sweden. Ofertę Motorvision TV zobaczyć mogą również ci widzowie w Szwecji, którzy odbierają sygnał za pośrednictwem telewizji kablowej Sappa.

Natomiast entuzjaści samochodów i sportów motorowych w Danii mogą oglądać Motorvision TV za pośrednictwem sieci kablowej/IPTV YouSee. W Finlandii Motorvision TV dołączył do platformy OTT Elisa. Oprócz dostarczania Motorvision TV do swojej własnej sieci, Elisa dostarczy również kanał do ​ partnerskich sieci kablowych i IPTV.

W Austrii stację Motorvision TV można teraz oglądać także w ramach Liwest, największej sieci kablowej w Górnej Austrii i zarazem drugim największym operatorze w kraju.

Motorvision TV osiągnęła również porozumienie dystrybucyjne z Proximus. Największa firma telekomunikacyjna w Belgii oferuje kanał jako część usługi IPTV.

W Holandii Motorvision TV zwiększa swój zasięg o nadawanie w usłudze internetowej Breedband Helmond. Kanał Motorvision TV trafił również do New Web Services, a nadal jest dostępny w Youfone TV.

Grupa Motorvision podpisała także nową umowę z Teleclub, jednym z najdłużej działających dostawców płatnej telewizji w Europie. Tymczasem niemieckojęzyczna wersja Motorvision TV nadal nadaje w UPC Switzerland i Sky Sport OTT.

Nadawca podpisał również umowę z The United Group, mając na celu wprowadzenie Motorvision TV do SBB i Telemach w Serbii, Słowenii, Bośni i Hercegowinie oraz Macedonii.

Na podstawie nowej umowy dystrybucyjnej z firmą telekomunikacyjną Euskaltel, Motorvision TV można oglądać w Hiszpanii po raz pierwszy.

Motorvision TV współpracuje również z Gibtelecom, aby po raz pierwszy wprowadzić stację na Gibraltar.
 

Zapotrzebowanie na wysokiej jakości treści motoryzacyjne i sportowe jest większe niż kiedykolwiek wcześniej, a nowo uzgodnione umowy dystrybucyjne pokazują wysokie uznanie, jakim Motorvision TV i jej treści cieszą się na całym świecie. Nasz ciężko pracujący zespół z niecierpliwością czeka na to, aby zaprezentować naszym nowym widzom w Europie najlepsze magazyny motoryzacyjne, treści z zakresu motoryzacji i ekscytujące momenty ze świata sportów motorowych. Szczególnie cieszy nas przywitanie entuzjastów samochodów z Danii, Szwecji, Norwegii, Gibraltaru, Hiszpanii i Belgii po raz pierwszy w rodzinie Motorvision TV

- powiedział Raimund Koehler, dyrektor generalny Grupy Motorvision.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

850 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...
reklama