reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motorvision TV na nowych platformach w 14 krajach

dodano: 2018-11-12 15:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: Motorvision TV

Motorvision TV Grupa Motorvision kontynuuje swoją ekspansję, uruchamiając swój kanał telewizyjny na nowych platformach w 14 krajach w całej Europie. Niedawno podpisano umowy w krajach skandynawskich, krajach Beneluksu, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Gibraltarze i na Bałkanach. Stacja motoryzacyjna jest już nadawana w ponad 100 krajach na całym świecie.

Motorvision TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma z siedzibą w Monachium podpisała umowę z norweską firmą telekomunikacyjną Telenor, która oferuje Motorvision TV w ramach platformy Canal Digital. Stacja jest dostępna w jakości HD na wszystkich czterech rynkach DTH. Dodatkowo stacja jest oferowana w sieci kablowej/IPTV Telenor Sweden. Ofertę Motorvision TV zobaczyć mogą również ci widzowie w Szwecji, którzy odbierają sygnał za pośrednictwem telewizji kablowej Sappa.

Natomiast entuzjaści samochodów i sportów motorowych w Danii mogą oglądać Motorvision TV za pośrednictwem sieci kablowej/IPTV YouSee. W Finlandii Motorvision TV dołączył do platformy OTT Elisa. Oprócz dostarczania Motorvision TV do swojej własnej sieci, Elisa dostarczy również kanał do ​ partnerskich sieci kablowych i IPTV.

W Austrii stację Motorvision TV można teraz oglądać także w ramach Liwest, największej sieci kablowej w Górnej Austrii i zarazem drugim największym operatorze w kraju.

Motorvision TV osiągnęła również porozumienie dystrybucyjne z Proximus. Największa firma telekomunikacyjna w Belgii oferuje kanał jako część usługi IPTV.

W Holandii Motorvision TV zwiększa swój zasięg o nadawanie w usłudze internetowej Breedband Helmond. Kanał Motorvision TV trafił również do New Web Services, a nadal jest dostępny w Youfone TV.

Grupa Motorvision podpisała także nową umowę z Teleclub, jednym z najdłużej działających dostawców płatnej telewizji w Europie. Tymczasem niemieckojęzyczna wersja Motorvision TV nadal nadaje w UPC Switzerland i Sky Sport OTT.

Nadawca podpisał również umowę z The United Group, mając na celu wprowadzenie Motorvision TV do SBB i Telemach w Serbii, Słowenii, Bośni i Hercegowinie oraz Macedonii.

Na podstawie nowej umowy dystrybucyjnej z firmą telekomunikacyjną Euskaltel, Motorvision TV można oglądać w Hiszpanii po raz pierwszy.

Motorvision TV współpracuje również z Gibtelecom, aby po raz pierwszy wprowadzić stację na Gibraltar.
 

Zapotrzebowanie na wysokiej jakości treści motoryzacyjne i sportowe jest większe niż kiedykolwiek wcześniej, a nowo uzgodnione umowy dystrybucyjne pokazują wysokie uznanie, jakim Motorvision TV i jej treści cieszą się na całym świecie. Nasz ciężko pracujący zespół z niecierpliwością czeka na to, aby zaprezentować naszym nowym widzom w Europie najlepsze magazyny motoryzacyjne, treści z zakresu motoryzacji i ekscytujące momenty ze świata sportów motorowych. Szczególnie cieszy nas przywitanie entuzjastów samochodów z Danii, Szwecji, Norwegii, Gibraltaru, Hiszpanii i Belgii po raz pierwszy w rodzinie Motorvision TV

- powiedział Raimund Koehler, dyrektor generalny Grupy Motorvision.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

640 zł Więcej...

Wskaźnik SF-9002 HD Schwaiger

Wskaźnik sygnału z identyfikacją satelitów - producent Schwaiger - Niemcy....

940 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...
reklama