reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Player z biblioteką treści VR

dodano: 2018-11-14 15:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Player

Player VR Fani treści wideo w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) mogą już korzystać z biblioteki materiałów w tej jakości w player. Składają się na nią produkcje Discovery, produkcje własne TVN (m.in. pierwszy serial w technologii VR „Para nie do pary”) oraz materiały dodatkowe i relacje z wydarzeń, a także treści od partnerów zewnętrznych.

Player VR


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Redakcje popularnych programów TVN i Discovery Polska przygotowały wyjątkowe VR-owe wersje swoich produkcji – w player będzie można zobaczyć wybrane odcinki m.in. „Kobiety na krańcu świata”, programów „36,6” oraz „Mediterranean Life”, kulisy produkcji serialu „Pod powierzchnią”, a także relacje z wydarzeń: koncertu „Sopot Top of the Top”, konferencji prezentującej jesienną ofertę programową TVN czy z Wielkiego Meczu TVN vs WOŚP. Całą kolekcję można znaleźć tutaj.

Discovery rozwija swoją ofertę VR od kilku lat - dzięki najnowszej technologii widzowie mogą wzbić się w przestworza aż do stratosfery, wyjść na spacer w kosmosie, zbliżyć się do tygrysów, lwów i słoni na odległość, o której nigdy nie marzyli, a także zwiedzić miejsca, które zawsze chcieli zobaczyć. W bibliotece wideo VR Discovery znajdą się materiały, m.in. podróżnicze, przyrodnicze, lifestylowe czy naukowe, na przykład: odcinki z serii „Prawda czy fałsz – pogromcy mitów”, „Gorączka złota” czy „Najniebezpieczniejszy zawód świata”.

W przyszłości player ma rozwijać platformę o treści VR od partnerów zewnętrznych oraz o materiały własnej produkcji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

630 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 140

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Odbiornik AXAS E4HD

Tani odbiornik satelitarny HD z E2 z wyświetlaczem, czytnikiem kart,...

349 zł Więcej...
reklama