reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport: rusza sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich

dodano: 2018-11-15 12:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport

skoki_narciarskie_Eurosport_2018_360px.jpg Już w piątek 16 listopada kwalifikacjami do niedzielnego konkursu indywidualnego na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Cały sezon, od pierwszego skoku w kwalifikacjach do ostatniego konkursowego obejrzą wyłącznie widzowie Eurosportu i Eurosport Player.

skoki_narciarskie_Eurosport_2018_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszystkie skoki w kwalifikacjach i konkursach Pucharu Świata na żywo tylko w Eurosporcie i Eurosport Player.
Studio z ekspertami, polscy reporterzy na skoczni i specjalne materiały od Stefana Huli.

Transmisja piątkowych kwalifikacji od godz.17:15, sobotniego konkursu drużynowego od 15:30, a niedzielnych zawodów indywidualnych od godz. 14:30 w Eurosporcie 1 i Eurosport Player.

Od 16 listopada aż do połowy marca kibice będą emocjonować się rywalizacją najlepszych skoczków narciarskich świata!
Wszystkie skoki, od pierwszej próby w kwalifikacjach w Wiśle do ostatniego skoku w kończących sezon zawodach w Planicy obejrzą na żywo wyłącznie widzowie Eurosportu. Dodatkowo, wszystkie serie kwalifikacyjne oraz konkursowe dostępne będą w usłudze Eurosport Player.

Przez cały sezon poprzez transmisje, dodatkowe materiały, wywiady i reportaże oraz bogatą ofertę internetową i mobilną, Eurosport będzie przenosił widzów w centrum sportowych emocji. Podczas wszystkich europejskich zawodów Pucharu Świata zawodnikom na skoczniach towarzyszyć będą reporterzy Eurosportu. W dniach kwalifikacji oraz przy wybranych konkursach widzowie stacji obejrzą specjalne studio z udziałem komentatorów i ekspertów Eurosportu.

Podczas weekendu ze skokami w Wiśle gościem w studio będzie Andrzej Zarycki, trener klubu Ewy Bilan-Stoch i Kamila Stocha K.S. Eve-nement Zakopane. Zawody skomentują Igor Błachut i Marek Rudziński.

Prawdziwą gratką dla kibiców skoków narciarskich będzie cykl „Niecodziennik”, w którym jeden z najlepszych polskich zawodników Stefan Hula będzie przez cały sezon pokazywał życie reprezentanta Polski. Materiały będą regularnie publikowane na nowej stronie Eurosportu – eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału. W aplikacji Messenger widzowie będą mogli skorzystać ze specjalnego BOTa, w którym znajdą m.in. plan transmisji, najświeższe informacje, ciekawostki, historię skoków, opisy wszystkich skoczni i sylwetki zawodników, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, czy możliwość zadania pytania komentatorom. 

Zarówno na antenie Eurosportu, jak i w przestrzeni cyfrowej znajdą się także dłuższe formy wideo. Kibice będą mieli możliwość poznania od prywatnej strony trenera polskiej kadry A Stefana Horngachera, a także dwóch legend skoków – Austriaka Thomasa Morgensterna oraz Niemca Svena Hannawalda. 

Plan transmisji z Wisły w Eurosporcie 1 i Eurosport Player:

16 listopada (piątek)
17:15 Kwalifikacje 

17 listopada (sobota)
15:30 Konkurs drużynowy

18 listopada (niedziela)
14:30 Konkurs indywidualny

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

850 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...
reklama