reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały w ofercie sieci Elsat

dodano: 2018-11-19 10:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Elsat

Elsat Sieć kablowa Elsat z Rudy Śląskiej rozszerzyła ofertę kanałów telewizyjnych o nowe pozycje. Chodzi o Red Carpet TV HD, Nobox TV HD, Polsat Games HD, Polsat Rodzina HD i VH1 Polska.

Nowe kanały Elsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pakiecie Białym+, Błękitnym+, Fioletowym+ oraz Złotym+ pojawiły się następujące kanały:

Red Carpet TV HD to pierwszy polski kanał telewizyjny w całości poświęcony nowościom ze świata show-biznesu i kultury. Emitowane są programy o charakterze informacyjnym, magazyny, reportaże oraz filmy fabularne. Wiele z nich ma ma charakter newsowy. Kanał oferuje m.in. przegląd wydarzeń teatralnych „Na Afiszu”, przegląd wydarzeń ze świata filmu „Kino Flesz”, program poświęcony pop kulturze „Gość Red Carpet”, newsy ze świata show-biznesu „Świat Gwiazd” czy przegląd wydarzeń tygodnia „Red Carpet Week”. Pozycja 511.

Nobox TV HD to kanał poradnikowy skierowany głównie do kobiet interesujących się zdrowym stylem życia, kosmetologią, kuchnią i DIY, ale również otwartych na nowe pasje, ciekawe tematy i ludzi. Misją Nobox TV HD jest rozwijanie pasji i hobby. W ofercie znajduje się program kulinarny „Dobre bo polskie”, poradnikowy o kosmetologii: „Astrokosmetyka”, typu zrób to sam „Adam, pomóż!”, wywiady Anny Kalaty „Z pasją przez życie”, program o ziołolecznictwie „Niezłe ziółko” i wiele innych. Pozycja 512.

Dodatkowo w pakiecie Błękitnym+, Fioletowym+ oraz Złotym+ pojawiły się trzy nowe kanały:

Polsat Games HD to kanał skierowany do fanów gier komputerowych czy e-sportu, a także do pasjonatów nowych technologii i animacji. Oprócz recenzji gier i sprzętu oraz talk-show z udziałem twórców gier, stacja emituje programy rozrywkowe z gwiazdami internetu (m.in. „Gry komputerowe show” prowadzone przez Generatora Frajdy). Co więcej na kanale nie brakuje anime (m.in. „Dragon Ball Super”) oraz programów edukacyjnych skierowanych do młodszych widzów. Flagowymi produkcjami Polsat Games są własne rozgrywki e-sportowe – Ultraliga – ligowe zmagania w League of Legends. Pozycja 312.

Polsat Rodzina HD to stacja o profilu rodzinnym. W ofercie znajdziemy szerokie spektrum programów adresowanych do trzech pokoleń – od dzieci, przez rodziców, aż po seniorów. Emitowane jest pasmo poradnikowe „Mamma mia!”, dla młodszych widzów „Było sobie życie” czy legendarna „Pszczółka Maja”, serial „Rodzina zastępcza” oraz produkcję „Anno Domini – Biblii ciąg dalszy”. W ofercie kanału znajdą się programy o tematyce chrześcijańskiej, która będzie pokazywana w sposób intrygujący nie tylko dla ludzi wierzących np. „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć”. Pozycja 509.

VH1 Polska to stacja skierowana do kobiet i mężczyzn w wieku od 16 do 49 lat. W ofercie stacji znajdują się starannie dobrane zagraniczne i polskie teledyski XX, XXI wieku – kultowe przeboje największych gwiazd oraz świeże hity prosto z list przebojów. W ofercie znajdują się wyłącznie starannie dobrane teledyski najlepszych wykonawców z lat 80. i 90. oraz hity ostatnich lat w wykonaniu największych gwiazd. Od kwietnia polscy widzowie mogą oglądać w VH1 również polskie teledyski swoich ulubionych wykonawców. Pozycja 646.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...
reklama