reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczne oferty promocyjne nc+ [wideo]

dodano: 2018-11-19 13:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

nc+ 4k Platforma nc+ przygotowała nowe świąteczne oferty promocyjne na wybrane pakiety telewizji dla wszystkich fanów filmów, seriali, programów dokumentalnych i sportu. Abonenci platformy zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne na 24 miesiące, w zależności od wybranego pakietu, mogą otrzymać w prezencie opcje dodatkowe Canal+ 4K Ultra HD, HBO, HBO GO, Cinemax, FilmBox, Multi Man Pack czy kolekcję Fox Play i National Geographic Play na cały okres obowiązywania umowy lub otrzymać obniżkę ceny abonamentu o połowę przez nawet 6 miesięcy.

nc+ święta 2018


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Klienci, którzy w ofercie świątecznej wybiorą pakiety usług telewizyjnych obejmujące opcję dodatkową Canal+, otrzymają od nc+ w prezencie, na cały okres umowy, jeszcze większą liczbę filmów, seriali, programów dokumentalnych oraz kolekcji VOD, oferowanych przez takich dostawców, jak HBO, Cinemax czy FilmBox. Canal+ to oferta polskich i zagranicznych filmów i seriali oraz oferta wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywki Premier League, LOTTO Ekstraklasy, LaLiga Santander, Bundesligi, NBA, siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV, PGE Ekstraligi czy PGNiG Superligi (wybrane wydarzenia w rozdzielczości 4K).

Dzięki ekskluzywnym umowom zawartym przez nc+ z amerykańskimi studiami filmowymi 20th Century Fox Film oraz NBCUniversal International, abonenci Canal+ będą mogli nadal zobaczyć jako pierwsi w polskiej telewizji największe hity kinowe tych producentów, w tym po raz pierwszy w jakości 4K.

Abonenci posiadający dekoder 4K UltraBOX+ oraz kanał Canal+ 4K Ultra HD, oprócz unikalnej oferty filmów, seriali i wydarzeń sportowych na żywo, mogą dodatkowo korzystać z kolekcji Canal+ 4K dostępnej bezpośrednio na dekoderze. W kolekcji 4K można znaleźć aktualnie prawie 100 różnorodnych pozycji programowych, w tym seriale premium produkcji Canal+.

Szczegóły promocji świątecznych

Abonenci zawierający nowe umowy na pakiety telewizyjne z opcją dodatkową Canal+ otrzymają na cały okres obowiązywania umowy:
W pakiecie Comfort+ z Canal+ (89,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 95 zł/mies. składający się z pakietu trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 122 kanały, w tym 66 w HD.

W pakiecie Extra+ z Canal+ (99,99 zł./mies.) prezent o wartości cennikowej 95 zł/mies. składający się z pakietu trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 160 kanałów, w tym 93 w HD.

W pakiecie Superpremium+ (129,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 105 zł/mies. składający się z dostępu do kanału Canal+ 4K Ultra HD, HBO GO, pakietu pięciu kanałów FilmBox, dwunastu kanałów Multi Man Pack oraz dostęp do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 165 kanałów, w tym 98 w HD.

Abonenci zawierający nowe umowy na pakiety telewizyjne bez opcji dodatkowej Canal+ otrzymają:
W pakiecie Start+ (79 kanałów, w tym 33 w HD) obniżkę ceny abonamentu o połowę do kwoty 9,99 zł/mies. przez 6 miesięcy (później 19,99 zł/mies.)
W pakiecie Comfort+ (114 kanałów, w tym 58 w HD) obniżkę ceny abonamentu o połowę do kwoty 19,99 zł/mies. przez 6 miesięcy (później 39,99 zł/mies.)
W pakiecie Extra+ (59,99 zł/mies.) prezent o wartości 60 zł./mies. składający się z pakietu dwóch kanałów Cinemax, pakietu pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 152 kanały, w tym 85 w HD.

Dodatkowo każdy klient nc+ może skorzystać ze świątecznej promocji na usługi telefonii komórkowej i przenosząc numer od innego operatora przez cały rok będzie płacił tylko połowę ceny za abonament telefoniczny.

Wszyscy abonenci usług telewizyjnych nc+ otrzymują darmowy dostęp, w wymiarze zależnym od wybranego pakietu telewizyjnego, do mobilnej telewizji nc+ GO, oferującej dostęp do nawet 119 kanałów TV na żywo, w tym 8 kanałów Canal+ oraz tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie, które można oglądać w aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach. Oferta kanałów dostępna w nc+ GO jest uzależniony od posiadanej oferty telewizyjnej.

Kampania reklamowa
Nowe świąteczne oferty nc+ wspiera kampania reklamowa realizowana w telewizji, stacjach radiowych, mediach online i punktach sprzedaży nc+. Spot telewizyjny jest kontynuacją poprzedniej odsłony kampanii, w której bohaterowie planowali skok rabunkowy, odwlekany ze względu na ciekawe transmisje sportowe, które każdy z członków gangu chciał obejrzeć danego dnia. W obecnej odsłonie kampanii bohaterowie ukrywają się przed pościgiem i zostają zaskoczeni przez Mikołaja, który na życzenie jednego z nich przyniósł w prezencie największą paczkę filmów i seriali od nc+ na święta.Za kreację spotów telewizyjnych odpowiada agencja Havas Warsaw. Spoty wyreżyserował Sebastian Pańczyk, a produkcją zajął się dom produkcyjny Dobro. Komunikację online oraz stronę docelową kampanii przygotował dział digital marketingu platformy nc+ we współpracy z Havas Warsaw. Media do kampanii całościowo zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.

Ceny po rabacie 5 zł/mies. za zgody marketingowe.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...
reklama