reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MWE planuje trzy nowe kanały tematyczne

dodano: 2018-11-20 11:59 | aktualizacja: 2018-11-20 12:18
autor: SatExpert | źródło: satkurier.pl

Adventure Xtreme HD Top Kids Jr Ultra TV 4K Jak z nieoficjalnych źródeł dowiedział się portal satkurier.pl, spółka MWE (Michał Winnicki Entertainment) planuje w naszym kraju uruchomić trzy nowe kanały tematyczne: Adventure Xtreme HD, Top Kids Jr i Ultra TV 4K. W chwili obecnej nie jest znana ani data ich startu, ani gdzie będą dostępne (tylko sieci kablowe czy również na satelicie).

MWE Networks Michał Winnicki Entertainment


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adventure Xtreme HD miałby być nowym polskim kanałem o sportach ekstremalnych oraz o męskich pasjach. Jego oferta programowa miałaby przedstawiać szalony świat miłośników adrenaliny i szukających nowych wyzwań. Kanał Adventure Xtreme HD miałby uzupełnić i rozszerzyć ofertę dostępnego od 2014 roku kanału Adventure HD.

Top Kids Jr byłby nowym kanałem z bajkami kierowanymi do dzieci w wieku przedszkolnym. Na antenie kanału emitowane miałyby być audycje o charakterze edukacyjnym, które pomagałyby dziecku poznać świat i się rozwijać. Top Kids Jr miałby być gwarancją dobrze spędzonego czasu w towarzystwie bezpiecznych i mądrych bajek.

Ultra TV 4K miałyby być nowym kanałem prezentującym zapierające dech w piersi treści w jakości 4K. Kanał byłby nadawany przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, w pełni w języku polskim.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...