reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP: Współpraca z Michał Winnicki Entertainment

dodano: 2018-11-20 15:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Michał Winnicki Entertainment Telewizja Polska nawiązała współpracę reklamową z Michał Winnicki Entertainment. Od 1 stycznia 2019 roku TVP będzie reprezentowała sprzedaż czasu reklamowego i sponsoringu w sześciu stacjach niezależnego nadawcy.

TVP Telewizja Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 1 stycznia za sprzedaż reklam w stacjach z portfolio Michał Winnicki Entertainment odpowiadać będzie Telewizja Polska. Do oferty reklamowej publicznego nadawcy dołącza sześć stacji: Power TV, Adventure HD, TOP KIDS, Nuta.TV HD, TO!TV oraz TVR.
 

- Z optymizmem patrzymy na rozpoczynającą się współpracę z Telewizją Polską. Nam, polskiemu nadawcy, najbliżej jest do polskich stacji telewizyjnych. Współpraca z TVP to nie tylko dla nas zaszczyt, ale też możliwość poszukiwania dalszych niż tylko programowe synergii w działaniu - komentuje Michał Winnicki, właściciel stacji.

- Dzięki współpracy z MWE jesteśmy w stanie zaoferować rynkowi większą różnorodność programową i lepiej dopasować nasze produkty do potrzeb reklamodawców. Nowe reprezentowane stacje są jakościowym uzupełnieniem naszej oferty. Od lat obserwowaliśmy rozwój grupy, a dziś będziemy także go współtworzyć - mówi Ewelina Czuba, dyrektor Biura Reklamy TVP.

Adventure HD to pierwszy polski kanał przygodowy. Oferta programowa pozwala zobaczyć świat oczami odkrywcy. Adventure HD prezentuje programy przygodowe, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla pasjonatów wędkarstwa czy łowiectwa. W ofercie stacji znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie o charakterze przygodowym.

TVR to kanał o charakterze familijnym kierowany do osób lubiących zdrowy styl życia na łonie natury. TVR prezentuje programy lifestylowe, przyrodnicze, podróżnicze i rozrywkowe. W ofercie kanału znajduje się również pasmo dla najmłodszych – Bajkowy TVR – prezentujące bezpieczne bajki.

Top Kids to propozycja dla miłośników kultowych bajek z lat 80. i 90. Kanał prezentuje najlepsze i bezpieczne seriale animowane z dawnych lat, które wzbudzają sentyment u dzisiejszych dorosłych, ale również zaciekawią najmłodszych. Top Kids jest mostem łączącym rodziców z dziećmi, dzięki czemu wspólne oglądanie bajek to wspaniała rodzinna przygoda. Wspólne oglądanie bajek to świetny sposób uczenia dzieci cennych wartości. Top Kids pozwala dzieciom przenieść się do magicznej krainy bajek, a u rodziców wywołuje cudowne wspomnienia z dzieciństwa. Top Kids łączy pokolenia.

Power TV to gwarantowane 100% rozrywki przez całą dobę. Tylko u nas zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku eurodance. Power TV to pierwsza polska telewizja muzyczna w jakości HD! Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa, która przeżywa teraz swoisty renesans. Ważne miejsce w naszej ofercie stanowią też kultowe teledyski z lat 80. i 90., które poddano cyfrowej rekonstrukcji, aby wyglądały i brzmiały nad wyraz dobrze, także w telewizorach HD.

Nuta.TV HD to nowy kanał muzyczny, w którym prezentowane są w najwyższej jakości obrazu i dźwięku aktualne hity światowej muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat, przy których serce nie raz zabije mocniej.

TO!TV to kanał muzyczny oferujący widzom najnowsze i najpopularniejsze teledyski z gatunków disco i polskiego dance'u oraz niezapomniane przeboje ostatnich 15 lat. Każdy miłośnik dobrej zabawy, bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania, znajdzie w TO!TV coś dla siebie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...
reklama