reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

21.11 „Ring TVP Sport" poświęcony Gmitrukowi

dodano: 2018-11-20 17:19 | aktualizacja: 2018-11-20 18:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: sport.tvp.pl

Andrzej-Gmitruk-Ring-tvp-sport_360px.jpg To będzie 50 minut pełne wspomnień i rozmów poświęconych Andrzejowi Gmitrukowi. Jeden z najważniejszych ludzi polskiego pięściarstwa odszedł we wtorek w Hipolitowie. W środę 21 listopada o godz.18:40 nadane zostanie wydanie specjalne magazynu „Ring TVP Sport", poświęcone wybitnemu trenerowi.

Andrze-Gmitruk-Ring-tvp-sport.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Prowadzący Piotr Jagiełło i Sebastian Szczęsny przypomną największe osiągnięcia znakomitego szkoleniowca. Gmitruk współpracował z największymi polskimi pięściarzami ostatnich lat. To on doprowadził Tomasza Adamka do mistrzostwa świata w kategoriach półciężkiej i junior ciężkiej. W przeszłości prowadził też Dariusza Michalczewskiego i Andrzeja Gołotę. W CV miał też treningi z Mateuszem Masternakiem, Izu Ugonohem, Arturem Szpilką czy Maciejem Sulęckim. 

Gmitruk był też uznanym ekspertem i komentatorem. Potrafił wspaniale mówić o boksie. Chętnie odwiedzał studio „Ringu TVP Sport"... Uczestniczył w nagraniach, w których przybliżał tajniki ukochanej dyscypliny. 

W środowym programie udział wezmą Szpilka, szef grupy KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski oraz ostatni polski medalista igrzysk olimpijskich Wojciech Bartnik. Nie zabraknie też wspomnień innych ludzi ze środowiska pięściarskiego.

Zapraszamy od godz. 18:40 do TVP Sport, sport.tvp.pl.

Źródło: sport.tvp.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT913 Combo H/V LTE dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa DAT913 marki Fuba. Zaprojektowana specjalnie...

159 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Nowa, polska antena epoksydowa - offset 1,6m w wersji AE...

1 600 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Dual

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 570 zł Więcej...
reklama