reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

KSW 46 w sieciach UPC, Multimedia i Vectra

dodano: 2018-11-22 12:16 | aktualizacja: 2018-11-22 14:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Multimedia/Vectra/satkurier.pl

KSW 46 KSW46 Nie tylko abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy Ipli będą mogli uzyskać dostęp do transmisji z gali KSW 46, ale także klienci największych w kraju sieci kablowych: UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska i Toya.

KSW46


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piąta i ostatnia gala KSW w 2018 roku – KSW 46 odbędzie się 1 grudnia w Gliwicach. Transmisję z tej imprezy obejrzą na żywo, w jakości HD, także abonenci Vectry. Operator rozpoczął sprzedaż dostępu do gali w systemie pay-per-view (PPV) w cenie 44,90 zł (w dniu gali w cenie 49,90 zł). Natomiast dostęp do KSW 46 będzie abonentów Multimediów Polska kosztował 39,99 zł. W Vectrze galę będzie można oglądać na pozycji 258. w dekoderze, natomiast w Multimediach - 99. Na razie nie wiadomo, na jakich dokładnie warunkach dostęp do gali zostanie zaoferowany w sieci UPC Polska, ale redakcja satkurier.pl zaobserwowała, że uruchomiono już dedykowany kanał. W sieci Toya gala będzie emitowana w jakości HD na pozycji 900. Dostęp będzie sprzedawany za 39 zł. Możliwość zakupu dostępu do transmisji z gali będą mieli również abonenci pakietów Mini HD.

Walką wieczoru gali KSW 46 w Arena Gliwice będzie rewanżowy pojedynek pomiędzy mistrzem wagi półciężkiej, Tomaszem Narkunem, a legendą sportów walki nad Wisłą, Mamedem Khalidovem. W drugim najważniejszym pojedynku mistrz kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot, będzie miał okazję, jako pierwszy w historii KSW, sięgnąć po drugi tytuł, walcząc z Kleberem Koike Erbstem o trofeum dywizji piórkowej. W kategorii półśredniej zawalczy mistrz KSW, Roberto Soldić, a jego rywalem będzie Vinicius Bohrer. W jednej z głównych walk wieczoru, Salahdine Parnasse będzie miał szansę pokonać drugiego byłego mistrza KSW z rzędu, w pojedynku z Marcinem Wrzoskiem. Naprzeciw Mariana Ziółkowskiego stanie Grzegorz Szulakowski, a brazylijski łowca polskich skalpów, Daniel Torres, zmierzy się z Romanem Szymańskim. Bohater śląskich fanów, Artur „Kornik” Sowiński, zmierzy się w kategorii lekkiej z Kamilem Szymuszowskim. W wadze koguciej Antun Račić spróbuje pokonać kolejnego Polaka - na jego drodze stanie Sebastian Przybysz. Wrocławianin Michał Michalski spotka się z kolei z młodym i obiecującym Krystianem Kaszubowskim.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Opticum AX1000+ LTE

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Opticum. Zaprojektowana specjalnie do...

69 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...
reklama