reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Black Friday w Netii - pakiet internet z TV w promocji

dodano: 2018-11-23 10:24 | aktualizacja: 2018-11-23 14:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Black Friday Netia Na Black Friday Netia przeceniła szybki stacjonarny dostęp do internetu. Najtańszy wariant kosztuje 40 zł miesięcznie, a dodatkowo przez 3 miesiące jest za 0 zł. Dostępny jest także pakiet z analogiczną opcją dostępu do internetu (150 Mb/s) wraz z usługą TV cenie 50 zł miesięcznie (3 miesiące gratis).

Black Friday Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie dostępu do internetu z prędkością dla technologii światłowodowych do 150 Mb/s abonament jest przez 3 miesiące za darmo, a następnie kosztuje 40 zł miesięcznie.

Przyspieszenie opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych do 300 Mb/s wiąże się z miesięczną dopłatą w wysokości 20 zł miesięcznie, natomiast zwiększenie prędkości do maksymalnie 900 Mb/s to dodatkowy koszt 40 zł miesięcznie w stosunku do ceny bazowej opcji (150 Mb/s).

W ofercie Netii dostępny jest również pakiet z analogiczną opcją dostępu do internetu (150 Mb/s) wraz z usługą TV (w wariancie z 91 kanałami, większość w HD). Pakiet jest w cenie 50 zł miesięcznie (trzy pierwsze miesiące gratis).

Ponadto Netia oferuje dostęp m.in. do pakietu TV z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA. Pakiet kanałów i serwisów PPV Polsat Sport Premium, w których na żywo dostępne są transmisje wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i najważniejszych spotkań Ligi Europy UEFA. Polsat Sport Premium przez 3 miesiące można oglądać za darmo, a następnie za 30 zł miesięcznie.

Oferta jest dostępna na stronie internetowej Netii do 26 listopada br. (poniedziałek).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 140

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama