reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney+ będzie dostępny także w Polsce?

dodano: 2018-11-23 10:52 | aktualizacja: 2018-11-23 17:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Disney+ Nowa usługa wideo na życzenie Disney+ prawdopodobnie będzie dostępna także w Polsce. Przypomnijmy, że jej start na koniec 2019 roku zapowiedział 8 listopada br. Bob Iger, prezes i dyrektor generalny Disneya. Wówczas nie było jeszcze jasne, czy serwis będzie obecny tylko w Stanach Zjednoczonych, czy też na całym świecie.

Disney+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O tym, że Disney+ może być dostępny także w Polsce, świadczy uruchomienie polskiej wersji strony internetowej. Po wpisaniu w okienku przeglądarki adresu disneyplus.com, zostajemy przekierowani na preview.disneyplus.com/pl. Z kolei tam można kliknąć w link „Chcę otrzymywać informacje o nowościach”, by otrzymywać drogą elektroniczną oferty specjalne i aktualne wiadomości dotyczące Disney+ oraz innych produktów i usług z Grupy The Walt Disney Company.

Na stronie Disney+ widnieją logo: Disney, Pixar, Marvel, Star Wars i National Geographic, co wskazuje, jakich treści możemy się spodziewać w tym nowym serwisie SVOD. Choć należy zaznaczyć, że przy logo National Geographic jest dopisek „w zależności od dostępności i zamknięcia transakcji 21CF”. Chodzi o transakcję planowanego przejęcia części aktywów 21st Century Fox przez The Walt Disney Company.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

139 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Adapter DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

Adapter (przejściówka) DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

49 zł Więcej...
reklama