reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tiger Woods i GolfTV ogłaszają współpracę

dodano: 2018-11-28 10:25 | aktualizacja: 2018-11-28 14:18
autor: Jakub Sulisz | źródło: Discovery

Golf TV Tiger Woods W ramach strategicznego partnerstwa pomiędzy Discovery i PGA Tour, GolfTV ogłosił ekskluzywną, długoterminową, globalną współpracę w zakresie tworzenia kontentu z Tigerem Woodsem, zwycięzcą 80 turniejów z cyklu PGA Tour i 14-krotnym triumfatorem najważniejszych turniejów golfowych.

Golf TV Tiger Woods


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od stycznia 2019 roku GolfTV, nowa globalna marka oferująca transmisje na żywo i na żądanie stworzona wspólnie przez Discovery i PGA Tour, rozpocznie współpracę z Tigerem Woodsem, opierającą się na tworzeniu niepowtarzalnych materiałów. Dzięki temu fani dostaną wyjątkowy, regularny dostęp do życia, treningów i występów sportowych ikony golfa. Kibice będą mieli możliwość poznania legendy tej dyscypliny z niepokazywanej wcześniej strony. Poprzez ekskluzywne materiały dostępne jedynie w GolfTV będą mogli zajrzeć za kulisy jego przygotowań do turniejów, treningów i codzienności zawodowego golfisty.
 

– Przyglądałem się jak Discovery i prezes firmy David Zaslav budują globalną platformę sportową poprzez Eurosport, transmisje z igrzysk olimpijskich i uruchomienie we współpracy z PGA Tour GolfTV. Myślę, że to idealny partner, z którym golf może się rozwijać. Discovery ma światowy zasięg i potrafi przyciągnąć do sportu nowych, młodych widzów. To znakomite połączenie i jestem bardzo szczęśliwy dołączając do sportowego zespołu Discovery – powiedział Tiger Woods.

– Wizja GolfTV jest wyjątkowa – ta usługa ma być miejscem, które zjednoczy fanów golfa na całym świecie, a ja będę mógł się z nimi komunikować. To będzie znakomite ukoronowanie ogromu pracy mojego zespołu oraz Discovery. Będziemy tworzyć treści dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w golfa od dawna, czy dopiero zaczyna, znajdzie coś dla siebie. Będę dzielił się historiami i dawał wskazówki, pokazywał moje podejście do gry – takich materiałów nikt do tej pory nie widział. To dla mnie i dla całej dyscypliny bardzo ekscytujący moment. Dzięki GolfTV nasz sport może się rozwinąć na całym świecie i bardzo się cieszę, że mogę być częścią tego procesu. Nie mogę się doczekać aż zacznę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniami za pośrednictwem GolfTV – dodał Woods.

– Chcę mieć bieżący i bezpośredni kontakt z fanami golfa i osobami uprawiającymi ten sport na całym świecie. To dla mnie bardzo ważne, aby rozmawiać o tym, na czym nam zależy: co dzieje się na polu, jak poprawić swoją grę, jak zmniejszyć liczbę uderzeń, jak wygrać ze znajomymi? David Zaslav pokazał mi, że GolfTV ma zjednoczyć kibiców i graczy, być miejscem, w którym znajdą wszystko, co może ich zainteresować – zauważył Woods.

W ramach współpracy Tiger Woods i GolfTV planują:
  • Cotygodniowe wideo z ćwiczeniami i instrukcjami, jak poprawić swoją grę
  • Ekskluzywny dostęp do zwyczajów treningowych Tigera Woodsa
  • Wejście za kulisy przed turniejami PGA Tour i po nich
  • Unikalne, ekskluzywne komentarze po turniejach
 

– Możliwość dawania wskazówek, pokazywania kolejnych zagrań jest bardzo ekscytująca. Zawsze skupiałem się na swojej grze i moje doświadczenie może pomóc graczom na całym świecie, zarówno tym doświadczonym, jak i początkującym. Zawsze można coś poprawić w grze! W ten sposób chcę dać coś od siebie ludziom, którzy kochają golfa. Jeśli mogę mieć wpływ na nowe pokolenie, to jest naprawdę coś wyjątkowego – podsumował Tiger Woods.

GolfTV będzie miało wyłączne prawo do materiałów wideo na wszystkich rynkach, na których obecne jest Discovery.
 

– Z wielką radością witam Tigera Woddsa w rodzinie Discovery i GolfTV. Prawdziwa supergwiazda dołącza do naszego zespołu światowej klasy twórców i marek. Sercem Discovery jest najwyższa jakość opowiadania historii za pośrednictwem prawdziwych, zaufanych i wiarygodnych głosów. Tiger jest najlepszym przykładem sportowca i osobistości, która przyciąga uwagę ludzi na całym świecie. Nasze globalne partnerstwo z Tigerem doskonale obrazuje strategię Discovery nawiązywania ekskluzywnej współpracy z największymi gwiazdami i wykorzystywania międzynarodowego zasięgu i możliwości technologicznych, które pozwalają przyciągać widzów i budować długoterminową wartość – powiedział David Zaslav, Prezes i CEO Discovery – Jestem przekonany, że z Tigerem Golf TV szybko stanie się najwyższym standardem usługi sportowej, która da fanom golfa wszystko, czego tylko mogą oczekiwać.

Partnerstwo GolfTV i Tigera Woodsa ogłoszone jest w idealnym momencie kariery amerykańskiego golfisty, który w znakomitym stylu wrócił do rywalizacji na najwyższym poziomie, czego podsumowaniem było zwycięstwo we wrześniowym Tour Championship.
 

– Jesteśmy zaszczyceni mogąc powitać Tigera w zespole GolfTV. Nikt inny nie ma takiego wpływu na golfa na całym świecie, ani takiej rzeszy fanów jak Tiger. Ma ogromną wiedzę, którą chce się dzielić, a my możemy dać mu platformę o globalnym zasięgu i dostęp do fanów na ponad 200 rynkach. Nasze długofalowe partnerstwo z Tigerem odzwierciedla dążenie do stałego rozwijania GolfTV aż stanie się miejscem, w którym fani będą mogli dowiedzieć się o tym sporcie absolutnie wszystkiego – powiedział Alex Kaplan, President i General Manager Discovery Golf.

Usługa GolfTV uruchomiona w partnerstwie z PGA Tour będzie dostępna dla fanów od stycznia 2019 roku. Obok ponad 2000 godzin relacji na żywo rocznie w GolfTV dostępne będą także ekskluzywne materiały na żądanie. Kibice golfa będą mogli obejrzeć na żywo m.in. sześć Tourów z cyklu PGA Tour oraz blisko 150 innych turniejów rocznie, w tym The Players Championship, FedExCup Playoffs oraz Presidents Cup.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 249 zł Więcej...
reklama