reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix w ofercie Play

dodano: 2018-11-29 11:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Play Sieć komórkowa Play wprowadza do swojej oferty świąteczną promocję. Przy zakupie internetu w Play klienci otrzymują dostęp do Netflixa na 6 miesięcy w prezencie.

Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz ze zbliżającymi się świętami Play wprowadza nową promocję - wybierając Play Internet można otrzymać dostęp do usługi Netflix na 6 miesięcy w prezencie. Oznacza to pakiet danych nawet do 300 GB miesięcznie bez ograniczeń w pobieraniu i wysyłaniu oraz dostęp do filmów i seriali na Netflix.

Promocja Netflix w Play będzie dostępna zarówno dla nowych abonentów, którzy chcą przejść do sieci Play, ale także osób, które zdecydują się na przedłużenie swojej umowy.

Klienci, którzy wybiorą ofertę głosową, mogą dodatkowo skorzystać z nowej specjalnej opcji: 20 zł za 20 GB transferu danych. W ramach tej oferty można otrzymać:
  • 6 miesięcy Netflixa w prezencie,
  • Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać – usługa ma otwarty charakter i każdy legalny serwis wideo, który spełni wymagania techniczne usługi, może do niej dołączyć.

Promocja Netflix w Play będzie dostępna w 4 różnych pakietach z urządzeniami, a ich ceny będą kształtowały się od 45 zł do 80 zł w najwyższej wersji z modemem zewnętrznym zwiększającym zasięg Net Box. Będą mogli z niej skorzystać także klienci, którzy wybiorą ofertę Internet Pro z laptopami i tabletami oraz specjalną ofertą dla graczy. Decydując się na internet bez urządzenia, do wyboru jest 1 z 3 pakietów od 40 zł do 60 zł.
 

Każdy klient, który zdecyduje się na Play Internet wraz z ofertą grupową, otrzyma rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.
 

Z promocji będzie można skorzystać od 30 listopada 2018 roku do 31 stycznia 2019 roku.

Jak skorzystać z promocji Netflix w Play?
Można ją włączyć w aplikacji Play24:
1. Otwórz aplikację Play24 i przejdź do sekcji Telewizja i Wideo.
2. Włącz usługę Netflix - płacę z Play1.
3. Przejdź na stronę Netflix.com i załóż nowe konto.

1 Netflix – płacę z Play to usługa dostępna dla wszystkich abonentów, niezależnie od wybranej taryfy, którzy chcą korzystać z serwisu Netflix i płacić za niego na jednym rachunku w Play. Jeśli jesteś użytkownikiem Netflix, poprzednia metoda płatności zostanie automatycznie przywrócona po zakończeniu promocji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Antena Famaval 100LH grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 100LH - 100cm, do odbioru...

120 zł Więcej...
reklama