Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: klubowe mistrzostwa świata siatkarzy
(więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych
(więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Het Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Emirates FA Cup
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), e-sport - Ultraliga
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj) i badminton
(więcej tutaj).
Plan emisji:
1 grudnia (sobota)
5:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: półfinał
6:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: półfinał
6:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
7:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: półfinał
8:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: półfinał
9:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: półfinał
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
10:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: półfinał
10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn
12:55 Eleven Sports 1,
2. Bundesliga: FC Ingolstadt 04 - Hamburger SV Hamburg
13:30 Eleven Sports 3,
Sky Bet Championship: Sheffield United FC - Leeds United FC
13:50 Polsat Sport Extra, „Magazyn snowboardowy” - magazyn
14:30 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn
14:50 Polsat Sport,
Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
14:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Empoli FC
15:00 Eleven Sports 1,
Bundesliga: Werder Brema - FC Bayern Monachium
15:30 Eleven Sports 4,
Bundesliga: Hannover 96 Hanower - Hertha Berlin BSC
15:50 Polsat Sport Fight,
KSW34
16:10 Eleven Sports 2,
La Liga Santander: Real Valladolid - CD Leganes
17:00 Polsat Sport,
klubowe mistrzostwa świata siatkarzy, 1. półfinał: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
17:00 Polsat Sport Extra,
Het Liga: 1. FC Slovacko - AC Sparta Praga
17:25 w Eleven Sports 2 i w Canal+ oraz 18:25 w Canal+ 1,
Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: HC Vardar - PGE Vive Kielce
17:30 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Juventus FC Turyn
19:10 Polsat Sport Extra, „Magazyn narciarski” - magazyn
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:40 Polsat Sport Extra,
Eredivisie: AZ Alkmaar - Willem II Tilburg
20:00 Eleven Sports 1,
La Liga Santander: Real Madryt CF - Valencia CF Walencja
20:00 Eleven Sports 2, „Armin van Buuren” - magazyn
20:25 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Bologna FC Bolonia
20:30 Polsat Sport,
klubowe mistrzostwa świata siatkarzy, 2. półfinał: Fakieł Nowy Urengoj - Trentino Volley
20:55 Eleven Sports 3,
Emirates FA Cup, 2. runda: Wrexham AFC - Newport County AFC
22:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
22:40 Polsat Sport News, „K.O. TV Classics” - magazyn
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 1 na 2 grudnia (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
2:00 Polsat Sport,
UFC Fight Night
2 grudnia (niedziela)
5:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: finał
6:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: finał
6:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
7:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: finał
8:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: finał
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Gwangju: finał
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:05 w TVP Sport, 11:50 w TVP1 i 12:00 w Polsacie Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: losowanie
11:45 w Eurosporcie 1 i 11:50 w Polsacie Sport News,
biathlon, Puchar Świata w Pokljuce: pojedyncza sztafeta mieszana
12:00 w Eleven Sports 1 i 12:30 w Eleven Sports 4,
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Parma Calcio
12:30 Polsat Sport Extra,
Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Raków Częstochowa
13:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
13:25 Eleven Sports 2,
2. Bundesliga: 1. FC Magdeburg - VfL Bochum
14:20 w Polsacie Sport News i 14:30 w Eurosporcie 1,
biathlon, Puchar Świata w Pokljuce: sztafeta mieszana
14:25 Polsat Sport Extra,
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven
14:30 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Torino FC Turyn - Genoa CFC Genua
14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn
14:45 Polsat Sport,
Liga Siatkówki Kobiet: Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
14:55 Eleven Sports 4,
Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Udinese Calcio Udine
15:25 Eleven Sports 2,
Bundesliga: RB Lipsk - Borussia Mönchengladbach
15:30 Polsat Sport News,
SuperLega: Vero Volley Monza - Azimut Leo Shoes Modena
16:10 Eleven Sports 3,
La Liga Santander: Girona FC - Atletico Madryt
16:40 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Weekly” - magazyn
17:00 Polsat Sport,
klubowe mistrzostwa świata siatkarzy: mecz o miejsca 3. i 4.
17:00 w Eleven Sports 1 i 17:55 w Eleven Sports 4,
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg
17:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Chievo Werona - SS Lazio Rzym
18:00 Polsat Sport Extra,
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Consar Rawenna
18:55 w Eleven Sports 3 i w nSport+,
Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: Telekom Veszprem - Montpellier HB
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:30 Polsat Sport News,
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - ADO Den Haag Haga
20:00 Polsat Sport,
klubowe mistrzostwa świata siatkarzy: finał
20:00 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: AS Roma Rzym - Inter Mediolan
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 2 na 3 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.