reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4fun Tube - powstanie kanał o youtuberach?

dodano: 2018-12-04 13:47 | aktualizacja: 2018-12-05 11:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

4fun Media 4fun Tube - tak miałby nazywać się nowy kanał 4fun Media poświęcony twórcom internetowym, ustalił „Presserwis”. Na razie niewiele wiadomo na tego tego projektu poza tym, że prawdopodobnie zajmie miejsce 4fun Gold.

4fun Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z informacji „Presserwisu” wynika, że nadawca może współpracować przy 4fun Tube z siecią partnerską LifeTube, reprezentującą youtuberów. - Nie mogę dzisiaj tego potwierdzić - skomentował Paweł Stano, prezes Life Tube. Mateusz Górecki, członek zarządu 4fun Media, nie chce się wypowiadać na temat 4fun Tube. - Trwają jeszcze prace koncepcyjne - uciął.

4fun Media ma w swoim portfolio następujące kanały: 4fun.tv, 4fun Dance i 4fun Gold. Planuje również uruchomienie nowego kanału 4fun Kids, na który ma już zgodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Aktualizacja:
Grupa 4fun Media złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek w sprawie zmiany nazwy 4fun Gold na 4fun Tube, jednak po kilku dniach go wycofała.

- Wniosek nadawca złożył 26 listopada 2018 r. o zmianę nazwy z 4Fun Gold na 4Fun Tube, ale został on wycofany pismem z 30 listopada br., po 4 dniach - powiedziała Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (za wirtualnemedia.pl).Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...