reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa seria dokumentów 36,6°C w player

dodano: 2018-12-05 15:13
autor: Jan Borejko | źródło: TVN

36,6 player 6 grudnia na platformę player trafi premierowy odcinek z serii dokumentów wyprodukowanych przez zespół programu „36,6°C”.  Pierwszy z nich będzie dotyczył bioniki, czyli nauki, dzięki której specjaliści tworzą maszyny na wzór żywych organizmów. Tego nie można przegapić!

36,6 player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To, co dotychczas wydawało się fantazją twórców filmów science-fiction, dziś da się dotknąć i sprawdzić w działaniu. Ewa Drzyzga wnikliwie zbada temat bioniki – nauki, za pomocą której człowiek jest w stanie dokonać niemożliwego. Bioniczna ręka, o której opowiada pierwszy dokument „36,6°C”, to najnowocześniejsza dostępna proteza, która jak się okazuje nie jest ostatnim słowem naukowców. 

Premiery dokumentów, które zostały przygotowane dla widzów player, to nie tylko ciekawa propozycja dla osób zainteresowanych zdrowiem i medycyną, ale także zapowiedź nowego sezonu programu Ewy Drzyzgi i prof. Krzysztofa Łabuzka. To właśnie w nim nasi prowadzący poruszą tematy, które z pewnością zaskoczą nawet najwierniejszych fanów!

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama