reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Poechali! w NTV Plus

dodano: 2018-12-05 20:41
autor: goldenboy | źródło: tele-satinfo.ru/parabola.cz

Poechali! W sobotę, 1 grudnia 2018 roku stacja telewizyjna Poechali! pojawiła się w rosyjskiej platformie satelitarnej NTV Plus (Eutelsat 36B/Express AMU1, 36°E). Kanał jest dostępny jest w pakiecie Razvlekatelnyj.

Poechali!


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Poechali! jest przeznaczony jest dla widzów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o podróżach po Rosji, są zainteresowani przyrodą, historią, kulturą oraz ludźmi żyjącymi w różnych regionach tego kraju. Widzowie otrzymają przydatne informacje o możliwościach turystyki krajowej, cenach oraz ciekawych trasach i wycieczkach. Strona internetowa: www.poehali.tv.

Parametry techniczne - Poechali!:
Express AMU1 (36°E)
tp. 12,284 GHz, pol. R, SR: 27500, FEC: 3/4, DVBS-2/8PSK)
kodowanie: Viaccess

Platforma NTV Plus przygotowała również niespodziankę dla swoich klientów. Od 1 grudnia 2018 roku do 28 lutego 2019 roku klienci będą mogli oglądać stację Dialogi o rybalke w pakiecie Bazovyj. Po tym terminie kanał wróci do pierwotnej pakietyzacji i będzie dostępny od Razvlekatelnyj.

Dialogi o rybalke to telewizyjny kanał poświęcony hobby, które łączy miłośników przyrody, przebywania na świeżym powietrzu, a także to jest kanał dla ludzi, którzy dbają o środowisko. Stacja nadaje programy o historii, kulturze i tradycji wędkarstwa, przepisy na dania rybne. Wszystkie programy są produkcji rosyjskiej.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...
reklama