Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LOTTO Ekstraklasy w 4K:Lech Poznań – Śląsk Wrocław. Transmisje live z Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski CANAL+ Sport
11:00 Golf: European Tour, City of Ekurhuleni: 2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek PErson
20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski CANAL+ Sport 2
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: Werder Bremen – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski
CANAL+ Now
21:00 Piłka nożna: La Liga: CD Leganés – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński Eleven Sports 1
20:30 Piłka nożna: Serie A: Juventus FC – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg – 1. FC Köln
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: Championship: West Bromwich Albion – Aston Villa
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eurosport 1
14:00 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Bieg sprinterski mężczyzn
19:15 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Calgary: Zawody
20:15 Snooker: UK Championship: 1/4 finału Eurosport 2
14:00 Snooker: UK Championship: 1/4 finału
20:10 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Copper Mountain Zawody
20:45 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Calgary: Zawody
22:15 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Calgary: Zawody nSport+
18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: PGE Vive Kielce – KPR Gwardia Opole
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik
21:00 Piłka nożna: La Liga: CD Leganés – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński
Polsat Sport
14:05 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Bieg sprinterski mężczyzn
17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: E.Leclerc Radomka Radom – Energa MKS Kalisz
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa Polsat Sport Extra
13:20 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda: 1. i 2. przejazd dwójek kobiet
15:20 Narciarstwo dowolne: Pucharu Świata, Ruka: Jazda po muldach
18:50 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Copper Mountain: Half pipe
20:45 Piłka nożna: Eredivisie: PSV Eindhoven – SBV Excelsior Polsat Sport News
20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Panathinaikos OPAP Ateny – Fenerbahce Stambuł Sportklub
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: Alba Berlin – Fraport Skyliners TVP Sport
13:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: Wyścigi na 500 m kobiet i mężczyzn
14:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: Wyścig na 1000 m kobiet
15:50 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: Wyścig drużynowy mężczyzn
16:50 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: Wyścig drużynowy kobiet
17:40 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: Wyścig na 1000 m mężczyzn
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Hiszpania – Niemcy
21:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Węgry – Norwegia
02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: Winnipeg Jets – St. Louis Blues
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.