dodano: 2018-12-07 12:25
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LOTTO Ekstraklasy w 4K:Lechia Gdańsk – Legia Warszawa. Transmisje live z Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ 4K Ultra HD
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Miedź Legnica
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – VfB Stuttgart
Komentarz: Edward Durda, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Sport 2
17:00 Piłka nożna: Premier League: Newcastle United – Wolverhampton
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Detroit Pistons – New Orleans Pelicans
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas CANAL+ Now
10:30 Golf: European Tour, City of Ekurhuleni: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:30 Piłka nożna: La Liga: Real Sociedad – Real Valladolid
Komentarz: Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A: US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina
komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
16:15 Piłka nożna: La Liga: SD Huesca – Real Madryt
komentarz: Łukasz Wiśniowski, Sebastian Chabiniak
20:30 Piłka nożna: Serie A: AC Milan – Torino FC
komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski Eleven Sports 2
12:00 Piłka nożna: La Liga: SD Eibar – Levante UD
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
15:00 Piłka nożna: Serie A: Parma Calcio 1913 – AC Chievo Verona
komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: Serie A: Genoa CFC – SPAL 2013
komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: La Liga: Real Betis – Rayo Vallecano
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 3
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 1. FC Magdeburg – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FSV Mainz – Hannover 96
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 4
12:00 Piłka nożna: La Liga: SD Eibar – Levante UD
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
15:00 Piłka nożna: Serie A: Udinese Calcio – Atalanta Bergamo
komentarz: Michał Mitrut, Mikołaj Kruk
18:00 Piłka nożna: Serie A: Genoa CFC – SPAL 2013
komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eurosport 1
02:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Atlanta United – Portland Timbers
09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere: 1. przejazd slalomu mężczyzn
11:30 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Bieg na dochodzenie mężczyzn
12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere: 2. przejazd slalomu mężczyzn
13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz: Slalom równoległy kobiet
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Bieg na dochodzenie kobiet
19:45 Snooker: UK Championship: Finał Eurosport 2
10:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Beitostølen: Sztafeta kobiet
13:45 Snooker: UK Championship: Finał
17:45 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: Stelmet Zielona Góra – Chimki Moskwa
20:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: Chemik Police – Grot Budowlani Łódź Polsat Sport Extra
03:00 Boks: Gala, Nowy Jork: Wasyl Łomaczenko – Jose Pedraza
08:30 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda: 1. i 2. przejazd kobiet
11:35 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Bieg na dochodzenie mężczyzn
14:35 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka Bieg na dochodzenie kobiet
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Kioene Padwa – Sir Safety Conad Perugia Polsat Sport News
12:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda: 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: FC Emmen – Feyenoord
17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – FK Teplice Sportklub
15:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: CCC Polkowice – InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: HC Metalurg AD Skopje – HC Mieszkow Brześć
20:30 Piłka nożna: Copa Libertadores: CA River Plate – CA Boca Juniors TVP Sport
01:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: Ottawa Senators – Pittsburgh Penguins
03:50 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Vancouver: Program dowolny par tanecznych
05:15 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Vancouver: Program dowolny par sportowych
09:00 Short track: Puchar Świata, Ałmaty: Wyścigi ćwierćfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn
10:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Beitostølen: Sztafeta kobiet
10:40 Short track: Puchar Świata, Ałmaty: Wyścigi finałowe na 500 m kobiet i mężczyzn
11:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Beitostølen: Sztafeta kobiet
11:25 Short track: Puchar Świata, Ałmaty: Wyścigi finałowe sztafety mieszanej i na 1500 m mężczyzn
12:15 Short track: Puchar Świata, Ałmaty: Wyścigi finałowe sztafety kobiet i mężczyzn
12:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: Sprint drużynowy kobiet i mężczyzn
13:45 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: Wyścig na 5000 m kobiet
15:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Węgry – Niemcy
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Holandia – Rumunia
23:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Vancouver: Pokazy mistrzów
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.