reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat z programem dla preferowanych partnerów

dodano: 2018-12-06 17:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eutelsat

Konnect Africa Eurobroadband Infrastructure (EBI), spółka zależna operatora satelitarnego Eutelsat, uruchamia program dla preferowanych partnerów na potrzeby dystrybucji pojemności satelity KA-SAT. Celem programu jest rewitalizacja dystrybucji pojemności KA-SAT w celu przyśpieszenia rozwoju usług dostępu do internetu drogą satelitarną. Ma to doprowadzić do zmniejszenia zjawiska wykluczenia cyfrowego, zgodnie z celami Unii Europejskiej na 2020 rok.

Eutelsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program dotyczy komercjalizacji pojemności KA-SAT pod marką Konnect. EBI zapewni przepustowość sieci satelitarnej, a także pomoc w zakresie wyposażenia abonentów w sprzęt oraz pomoc w instalacji, jak również marketing w celu wsparcia marki Konnect.

Preferowani partnerzy mają aktywnie promować i sprzedawać usługi szerokopasmowego internetu satelitarnego Konnect oraz wspierać działania związane z zarządzaniem abonentami. Program zawiera zróżnicowane poziomy partnerstwa na poziomie Gold i Silver. Partnerzy Gold będą mogli oferować nowe nieograniczone pakiety z szybkościami pobierania do 50 Mb/s (i wysyłania 6 Mb/s).

Wybrani partnerzy, którzy zapisali się do programu, to Bigblu Broadband plc i skyDSL na poziomie partnera Gold. Partnerami Silver są Skycyl/Nimvox w Hiszpanii, ESER Telekom w Turcji i Nortis w Maroku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...
reklama