reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

8-10.12 Polsat Sport: derby, Wójcik i Jędrzejczyk o pasy

dodano: 2018-12-08 06:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 8-9 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Het Liga, Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), Extreme Fighting Championship (EFC), Cage Warriors, e-sport - Ultraliga, skeleton, snowboard, bobsleje, biathlon i boks.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Extreme Fighting Championship (EFC) (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), e-sport - Ultraliga (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj) i boks.

Plan emisji:

8 grudnia (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

8:30 Polsat Sport Extra, skeleton, Puchar Świata w Siguldzie: 1. i 2. przejazd mężczyzn

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański

12:55 Eleven Sports 1, 2. Bundesliga: 1. FC Heidenheim - MSV Duisburg

13:30 Polsat Sport Extra, „Magazyn narciarski” - magazyn

14:00 w Eurosporcie 1 i 14:05 w Polsacie Sport Extra, biathlon, Puchar Świata w Pokljuce: bieg sprinterski kobiet

14:20 Polsat Sport News, „K.O. TV Weekly” - magazyn

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Asseco Resovia Rzeszów

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Frosinone Calcio

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund

15:30 Eleven Sports 4, Bundesliga: VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim

16:00 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn

16:10 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Sevilla FC Sewilla

16:55 Polsat Sport Extra, Het Liga: SK Slavia Praga - FK Mlada Boleslav

17:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie

17:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: Hertha BSC Berlin - Eintracht Frankfurt

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Cagliari Calcio - AS Roma Rzym

19:00 Polsat Sport Extra, snowboard, Puchar Świata w Copper Mountain: half pipe

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:40 Polsat Sport News, Eredivisie: PEC Zwolle - AFC Ajax Amsterdam

20:00 Polsat Sport, gala bokserska w Sheffield

20:00 Eleven Sports 2, gala Extreme Fighting Championship 76

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - UC Sampdoria Genua

22:00 Eleven Sports 2, gala Cage Warriors 100

22:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Polsat Sport Extra, SuperLega: Azimut Leo Shoes Modena - Emma Villas Siena

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 8 na 9 grudnia (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Sport Extra, „Magazyn snowboardowy” - magazyn

1:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

3:00 Polsat Sport, UFC231

3:00 Polsat Sport Extra, gala bokserska w Nowym Jorku

9 grudnia (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

8:30 Polsat Sport Extra, skeleton, Puchar Świata w Siguldzie: 1. i 2. przejazd kobiet

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:50 Polsat Sport Extra, „Magazyn freestyle” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:30 w Eurosporcie 1 i 11:35 w Polsacie Sport Extra, biatlon, Puchar Świata w Pokljuce: bieg na dochodzenie mężczyzn

11:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: SD Eibar - UD Levante Walencja

12:00 Polsat Sport News, bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn

12:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina Florencja

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Rosa Radom - Legia Warszawa

13:30 Eleven Sports 3, 2. Bundesliga: FC Magdeburg - FC Union Berlin

13:45 Polsat Sport Fight, KSW45

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: FC Emmen - Feyenoord Rotterdam

14:35 w Polsacie Sport Extra i 15:00 w Eurosporcie 1, biathlon, Puchar Świata w Pokljuce: bieg na dochodzenie kobiet

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Parma Calcio - Chievo Werona

14:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Atalanta BC Bergamo

15:30 Eleven Sports 1, La Liga Santander: SD Huesca - Real Madryt CF

15:30 Eleven Sports 3, Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Hannover 96 Hanower

16:55 Polsat Sport News, Het Liga: AC Sparta Praga - FK Teplice

17:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

17:30 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SPAL 2013 Ferrara

18:00 Polsat Sport Extra, SuperLega: Kioene Padwa - Sir Safety Conad Perugia

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Torino FC Turyn

20:30 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź

20:40 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Rayo Vallecano Madryt

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 9 na 10 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2019 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2019 + książka tematyczna...

99 zł Więcej...
reklama