reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Noworoczny kanał od 10.12 w Trikolor TV

dodano: 2018-12-08 14:04 | aktualizacja: 2018-12-08 18:45
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Trikolor TV Największy rosyjski operator platformy satelitarnej Trikolor TV stworzy wyjątkowy produkt w partnerstwie z firmą Bazelevs. Będzie to pierwszy w Rosji kanał telewizyjny o okresie noworocznym. Projekt nazwano Jolki.TV (w polskim przekładzie Choinki.TV). Na czym ma polegać innowacyjność projektu?

Elki.TV Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie kanału, którego odbiorcami będzie ponad 30 mln ludzi, nastąpi 10 grudnia 2018 roku. Jolki.TV wejdzie do pakietu podstawowego platformy Trikolor TV.

Jolki.TV ma emitować części popularnej, rosyjskiej serii „Jolki”, a także materiały za kulisami, zwiastuny i inne. Ponadto pojawi się nowela „Bracia” z ekskluzywnymi ujęciami, które nie zostały uwzględnione w poprzednich zdjęciach. Fani sagi filmowej także obejrzą film o filmie, w którym zostaną pokazane ujęcia z ostatniego planu zdjęciowego. Także pojawi się transmisja z Moskwy z przedsięwzięcia poświęconego premierze siódmej części, kończącej serię „Jolki”.
 

Wprowadzając razem z Trikolor TV kanał telewizyjny Jolki.TV chcemy, aby widzowie weszli w świąteczny nastrój i spędzili czas w kręgu bliskich ludzi

- komentuje współpracę Timur Biekmambietow.


Źródło: tele-satinfo.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...
reklama