reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports 1 4K w sieci Avios

dodano: 2018-12-10 10:18 | aktualizacja: 2018-12-10 14:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports 1 4K Avios Platforma IPTV Avios dołączyła do swojej oferty kanał Eleven Sports 1 4K. Jest to kolejny operator po Orange i sieci kablowej Petrus, u którego można uzyskać dostęp do treści Eleven Sports w rozdzielczości 4K.

Eleven Sports 1 4K Avios


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports 1 4K jest dostępny na dekoderach Korbox HDR na pozycji 515. Pozostałe cztery kanały Eleven Sports można oglądać na pozycjach od 511 do 514. Eleven Sports 1 prezentuje w natywnej rozdzielczości 4K takie treści, jak mecze LaLigi, Bundesligi czy wyścigi Formuły 1. Pozostałe treści są upscalowane z HD.

Przypomnijmy, że Eleven Sports 1 w rozdzielczości 4K wystartował 24 listopada ub.r. Przez długi czas był dostępny wyłącznie w ofercie światłowodowej Orange TV. Następnie stacja zawitała do oferty sieci kablowej Petrus, a teraz do IPTV - Avios.

Warto dodać, że oprócz Eleven Sports 1 4K abonenci Avios mogą uzyskać dostęp także do innego kanału 4K - FunBox UHD (pozycja 444). Co więcej Avios był pierwszym operatorem w Polsce, który zaoferował dekoder 4K. Oprócz Korboxa HDR, rozdzielczość 4K obsługuje także Korbox Ultra.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit CAM

Tania wersja modułu CI dla skandynawskiego systemu Conax marki Smit....

139 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama