reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Scjentologia i jej skutki” w styczniu na CI Polsat

dodano: 2018-12-13 10:44
autor: Jakub Sulisz | źródło: CI Polsat

Scjentologia i jej skutki CI Polsat W przyszłym miesiącu zapraszamy widzów Crime+Investigation Polsat na nowe odcinki programu „Łowca zbrodni”, w którym pokazane zostaną kulisy pracy jednego z najlepszych śledczych na świecie, detektywa Joe Kendy. W styczniu wśród premier na kanale znalazły się również nowe odcinki 48 godzin oraz cyklu dokumentalnego Scjentologia i jej skutki, w którym znana amerykańska aktorka Leah Remini przybliża tajniki sekty, do której należą m.in. Tom Cruise i John Travolta.

Scjentologia i jej skutki CI Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Łowca zbrodni
Porucznik Joe Kenda i jego zespół z Colorado Springs rozwiązali aż 387 spraw o zabójstwo, osiągając 92% wykrywalności. W każdym odcinku sam Kenda opowiada o najciekawszych i najtrudniejszych w swojej karierze śledztwach w sprawie zabójstwa, czemu towarzyszą udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń. „Łowca zbrodni” pokazuje od kuchni pracę jedego z najlepszych śledczych na świecie i sposoby, jakimi rozwiązuje się autentyczne sprawy kryminalne.
Nowy sezon w piątki o 22:00, od 17 stycznia w Crime+Investigation Polsat

48 godzin
„48 godzin" to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.
W piątki o 21:00, od 4 stycznia w Crime+Investigation Polsat
 

Scjentologia i jej skutki
„Scjentologia i jej skutki” to ośmioodcinkowy cykl dokumentalny, który przybliża widzom amerykańska aktorka, artystka estradowa, producentka i autorka Leah Remini. Sama przystąpiła do scjentologów wraz z rodzicami w roku 1979, jako dziewięciolatka, a opuściła sektę w roku 2013. Stała się krytykiem Kościoła Scjentologii, którego sekrety opisała w wydanym w 2015 roku bestsellerowym pamiętniku. W kolejnych odcinkach poznajemy doświadczenia Remini i innych byłych scjentologów.
W poniedziałki o 21:00, od 21 stycznia w Crime+Investigation Polsat

Przeżyć swoją śmierć
Serial dokumentalny, który przedstawia losy ludzi, którzy umarli (stwierdzono u nich zgon), a potem wrócili do żywych. Ich szczere i osobiste wyznania sprawiają, że widz czuje, jakby razem z nimi uczestniczył w tych wydarzeniach.  Program przeplata przekazane z pierwszej ręki historie osób, które doświadczyły owych dramatycznych przeżyć, z próbami naukowego zgłębienia tajemnic paranormalnych aktywności ludzkiego mózgu. Oprócz wciągających i niesamowitych relacji ludzi, którzy doświadczyli przejścia i powrotu z zaświatów, w programie usłyszymy także opowieści członków personelu medycznego oraz najbliższych, którzy uczestniczyli w tych wydarzeniach i potwierdzają niemieszczące się w głowie słowa ocalałych.
W środy o 22:00, od 2 stycznia w Lifetime
 

Obsesja niszczy mi życie
Według Anxiety Disorder Association of America zaburzenia lękowe są najczęstszą chorobą psychiczną w USA, na którą cierpi 40 milionów osób powyżej 18 roku życia. Twórcy programu przyglądają się codziennemu życiu osób dotkniętych tymi przypadłościami. Zgłębiają ich historie oraz obserwują, jak zaburzenia wpływają na ich przyjaciół i rodziny. Każdy uczestnik poddaje się terapii poznawczo-behawioralnej, która ma na celu ujawnienie źródeł lęków, by pomóc  je ujarzmić.
W poniedziałki o 21:00, od 14 stycznia w Lifetime


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama