reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co z Polsatem News 2?

dodano: 2018-12-14 11:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl/press.pl

Polsat News 2 Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie wyraziła zgody na zmianę nazwy kanału Polsat News 2 na Polsat Newsplus 2. Wniosek w tej sprawie Telewizja Polsat złożyła w czerwcu br. Zgodnie z zamiarami nadawcy, przekształcona stacja miałaby być nadawana z dwugodzinnym opóźnieniem w stosunku do Polsatu News.

Polsat News 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
KRRiT odrzuciła w czwartek, 13 grudnia br. wniosek Telewizji Polsat. Jej zdaniem, nadawca powinien złożyć wniosek o nową koncesję. Przypomnijmy, że od kilku miesięcy w ramówce Polsatu News 2 nie ma już premierowych odcinków programów „Prawy do lewego. Lewy do prawego”, „Kultura do kwadratu”, „Rozmowa polityczna” i „Fajka pokoju”. Za to stacja emituje powtórki i transmisje konferencji prasowych.

Celem uruchomienia kanału z dwugodzinnym opóźnieniem w stosunku do Polsatu News miało być umożliwienie tym osobom, które nie zdążyły zobaczyć aktualnych serwisów informacyjnych czy publicystyki, obejrzenie ich w późniejszym czasie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...
reklama