reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co z Polsatem News 2?

dodano: 2018-12-14 11:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl/press.pl

Polsat News 2 Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie wyraziła zgody na zmianę nazwy kanału Polsat News 2 na Polsat Newsplus 2. Wniosek w tej sprawie Telewizja Polsat złożyła w czerwcu br. Zgodnie z zamiarami nadawcy, przekształcona stacja miałaby być nadawana z dwugodzinnym opóźnieniem w stosunku do Polsatu News.

Polsat News 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
KRRiT odrzuciła w czwartek, 13 grudnia br. wniosek Telewizji Polsat. Jej zdaniem, nadawca powinien złożyć wniosek o nową koncesję. Przypomnijmy, że od kilku miesięcy w ramówce Polsatu News 2 nie ma już premierowych odcinków programów „Prawy do lewego. Lewy do prawego”, „Kultura do kwadratu”, „Rozmowa polityczna” i „Fajka pokoju”. Za to stacja emituje powtórki i transmisje konferencji prasowych.

Celem uruchomienia kanału z dwugodzinnym opóźnieniem w stosunku do Polsatu News miało być umożliwienie tym osobom, które nie zdążyły zobaczyć aktualnych serwisów informacyjnych czy publicystyki, obejrzenie ich w późniejszym czasie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...