reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

15-17.12 Polsat Sport: Puchary z Polakami i derby

dodano: 2018-12-15 06:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 15-16 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: MB Boxing Night w Radomiu, Babilon MMA 6 w Raszynie, Energa Basket Liga, PlusLiga, SuperLega, Het Liga, Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), e-sport - Ultraliga, narciarstwo dowolne, snowboard, bobsleje, biathlon, badminton i boks.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: MB Boxing Night w Radomiu, Babilon MMA 6 w Raszynie (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), e-sport - Ultraliga (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj) i boks (więcej tutaj).

Plan emisji:

15 grudnia (sobota)

5:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: półfinał

6:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: półfinał

6:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

6:30 Polsat Sport Extra. narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Thaiwoo: jazda po muldach

7:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: półfinał

8:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: półfinał

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

11:15 Polsat Sport News, bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. i 2. przejazd dwójek kobiet

11:00 w Eurosporcie 1 i 11:20 w Polsacie Sport, biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie kobiet

12:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: półfinał

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Getafe CF - Real Sociedad San Sebastian

12:55 Eleven Sports 1, 2. Bundesliga: FC Union Berlin - VfL Bochum

13:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: półfinał

14:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: półfinał

14:30 w Eurosporcie 1 i 14:35 w Polsacie Sport Extra, biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie mężczyzn

15:00 Polsat Sport News, bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: Hannover 96 Hanower - FC Bayern Monachium

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: FC Augsburg - FC Schalke 04 Gelsenkirchen

17:00 Polsat Sport Extra, Het Liga: 1.FK Pribram - AC Sparta Praga

17:00 Polsat Sport News, snowboard, Puchar Świata w Cortinie d'Ampezzo: slalom równoległy

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Inter Mediolan - Udinese Calcio Udine

18:00 Ipla, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - BCC Castellana Grotte

19:10 Polsat Sport Extra, „Magazyn narciarski” - magazyn

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 w Polsacie Sport Fight oraz 20:00 Super Polsacie i w Polsacie Sport, gala Babilon MMA 6 w Raszynie

19:40 Polsat Sport News, Eredivisie: Heracles Almelo - PSV Eindhoven

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Juventus FC Turyn

20:30 Polsat Sport Extra, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie

20:40 Eleven Sports 2, La Liga Santander: SD Eibar - Valencia CF Walencja

22:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 15 na 16 grudnia (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

1:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

2:00 Polsat Sport, gala bokserska w Nowym Jorku

2:00 Polsat Sport Extra, UFC Fight Night

16 grudnia (niedziela)

6:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: finał

6:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

6:30 Polsat Sport Extra. narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Thaiwoo: jazda po muldach podwójnych

7:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: finał

8:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: finał

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: finał

10:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: finał

10:30 Polsat Sport, MB Boxing Night w Radomiu: „Droga do Radomia” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 w Eurosporcie 2 i 11:10 w Polsacie Sport Extra, biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: sztafeta kobiet

11:30 Polsat Sport News, bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn

12:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Chievo Werona

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

12:30 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Weekly” - magazyn

13:25 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: FC Erzgebirge Aue - SV Darmstadt 98

13:45 w Eurosporcie 1 i 13:50 w Polsacie Sport Extra, biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: sztafeta mężczyzn

14:30 Polsat Sport News, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - De Graafschap Doetinchem

14:30 w Eleven Sports 1 i 14:55 w Eleven Sports 4, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Parma Calcio

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Empoli FC

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: RB Lipsk - 1. FSV Mainz 05 Moguncja

17:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Cagliari Calcio - SSC Napoli Neapol

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - ONICO Warszawa

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer 04 Leverkusen

18:00 Polsat Sport News, SuperLega: Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena

18:00 Ipla, SuperLega: Globo Banca Popolare del Frusinate Sora - Sir Safety Conad Perugia

18:25 Eleven Sports 3, La Liga Santander: SD Huesca - Villarreal CF

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: UD Levante Walencja - FC Barcelona

20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Genoa CFC Genua

20:30 Polsat Sport, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin

20:30 Polsat Sport News, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 16 na 17 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

129 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

119 zł Więcej...
reklama