reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vintage Music na początku 2019

dodano: 2018-12-16 11:15
autor: RO | źródło: a516digital.com

Vintage Music Fani starszych hitów muzycznych mogą spodziewać się nowego kanału, który przygotowuje się do swojej premiery. Działający obecnie w streamingu internetowym Vintage Music zostanie przekształcony w linearny kanał telewizyjny. Start w Sky, Virgin Media i Freeview jest planowany w 2019 roku. Na platformie Sky ma pojawić się pod koniec stycznia, a to oznacza, że będzie transmitowany z pozycji orbitalnej 28,2°E.

Wielka Brytania


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vintage Music jednak nie będzie powiązany z byłym kanałem muzycznym Vintage TV. Administracja Vintage TV jest w trakcie wyprzedawania pozostałych zasobów kanału, w tym biblioteki z oryginalnymi treściami. We współpracy z wierzycielami nieistniejącego projektu, View TV Group zamierza uruchomić Vintage Music w tradycyjnym przekazie.

View TV Group uruchomi też wersję radiową Vintage Music Radio w ofercie DAB w Londynie. Ostatnio zaoferowała swoją markę po rebrandingu stacji FM w hrabstwie Durham.

Vintage Music ma obejmować hity z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych zeszłego stulecia. Wkrótce pojawią się kolejne informacje o tym projekcie.

Link do transmisji internetowej na platformie Kapang

Źródło: a516digital.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw: DigiDish45 grafit + LNB Single

Niemiecka antena aluminiowa DigiDish 45cm w kolorze grafitowym z zawieszeniem...

290 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

119 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama