dodano: 2018-12-17 11:59 | aktualizacja:
2018-12-19 00:11
autor: Janusz Sulisz |
źródło: nc+/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W fazie grupowej męskich rozgrywek wystąpią trzy polskie zespoły -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów i Trefl Gdańsk.
W Lidze Mistrzyń CEV nasz kraj będą reprezentować również trzy drużyny -
Chemik Police, ŁKS Commercecon Łódź i Grot Budowlani Łódź.
W 1. rundzie ZAKSA wygrała z czeskim CEZ Karlovarsko 3:0. Skra trafiła do tej samej grupy co Trefl Gdańsk, w pierwszym pojedynku tych drużyn w LM Skra przeważyła 3:1. W Lidze Mistrzyń natomiast Grot Budowlani Łódź uległy siatkarkom z Novary 3:0. Również Chemik Police przegrał z CSM Bucuresti (3:1).
Jedyną wygraną zaliczyły siatkarki ŁKS-u Łódź wygrywając z niemieckim Schweriner SC 3:1.
Plan transmisji Ligi Mistrzyń CEV:
18 grudnia (wtorek)
15:00
Urałoczka NTMK – Dinamo Kazań, Canal+ Sport
Komentarz: Rafał Bała, Dorota Świeniewicz
19 grudnia (środa)
16:30
Fenerbahce SK - Chemik Police, Canal+ Sport 2
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Milena Sadurek-Radecka
18:00
Minczanka Mińsk - Igor Gorgonzola Novara, nSport+
Komentarz: Rafał Bała, Natalia Bamber-Laskowska
20 grudnia (czwartek)
17:00
Maritza Płowdiw - Vakifbank SK, Canal+ Sport
Komentarz: Edward Durda, Joanna Mirek
17:30
Grot Budowlani Łódź - RC Cannes, Canal+ Sport 2
Komentarz: Rafał Bała, Dorota Świeniewicz
18:30
CSM Bucuresti - Dinamo Moskwa, Canal+ Now
Komentarz: Gabriel Waliszko, Natalia Bamber-Laskowska
20:30
Savino Del Bene Scandicci - ŁKS Commercecon Łódź, Canal+ Sport 2
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Makowski
Plan transmisji Ligi Mistrzów CEV:
18 grudnia (wtorek)
18:00
ACH Volley Lublana – Zenit Petersburg, Canal+ Sport
Komentarz: Gabriel Waliszko, Paweł Zagumny
19:00
United Volleys Frankfurt – Halkbank SK, nSport+
Komentarz: Adam Westfal, Paweł Siezieniewski
20:30
Noliko Maaseik – PGE Skra Bełchatów, Canal+ Sport
Komentarz: Cezary OIbrycht, Daniel Pliński
20:30
Chaumont VB 52 Haute Marne – VfB Friedrichshafen, Canal+ Now
Komentarz: Piotr Domagała, Oskar Kaczmarczyk
19 grudnia (środa)
17:30
Trefl Gdańsk - Berlin Recycling Volleys, Canal+ Sport
Komentarz: Maciej Świniarski, Paweł Siezieniewski
18:00
VK CEZ Karlovarsko - Cucine Lube Civitanova, Canal+ Now
Komentarz: Edward Durda, Paweł Zagumny
20:00
Tours VB - Volley Perugia, Canal+ Sport 2
Komentarz: Gabriel Waliszko, Daniel Pliński
20:30
Azimut Modena - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Canal+ Sport
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Makowski
20 grudnia (czwartek)
20:30
Knack Roeselare - Zenit Kazań, nSport+
Komentarz: Piotr Domagała, Witold Roman
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.