reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea: światłowód symetryczny 1 Gb/s bez lojalki

dodano: 2018-12-17 19:28 | aktualizacja: 2018-12-19 10:57
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inea

Ralph-inea-swiatlowod-bez-lojalki-360px.jpg 11 stycznia 2019 roku na ekrany polskich kin trafi kontynuacja przygód Ralpha Demolki. Tym razem główny bohater trafi do świata Internetu. Z tej okazji INEA przygotowała dla nowych klientów specjalną ofertę – światłowód symetryczny 1 Gb/s bez przywiązania w nowej, atrakcyjnej cenie.

Ralph-inea-swiatlowod-bez-lojalki-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
1 Gb/s BEZ LOJALKI W SUPER CENIE DLA KLIENTÓW INEA Z OKAZJI PREMIERY FILMU DISNEYA „RALPH DEMOLKA W INTERNECIE”

Akcja filmu „Ralph Demolka w Internecie” przenosi się z salonu gier do przepastnego i dynamicznie rozwijającego się świata Internetu. Ralph ze swoją przyjaciółką Wandelopą Von Cuks wyrusza na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu pewnej części zamiennej, niezbędnej by ocalić grę Wandelopy.

Z okazji premiery filmu dla wszystkich, którzy dołączą do grona klientów INEA, operator przygotował specjalną ofertę – światłowód symetryczny 1 Gb/s bez lojalki. Promocja obowiązuje od 17 grudnia we wszystkich kanałach sprzedaży INEA.
 

Ralph Demolka to postać uwielbiana nie tylko przez najmłodszych, a skoro robi demolkę w sieci, to nie mogliśmy się do tego nie odnieść. Za nami rok, w którym INEA nie raz zrobiła pozytywne zamieszanie w Internecie: uruchomiliśmy 10 Gb/s i łącze symetryczne dla naszych klientów

– komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Akcji towarzyszy kampania marketingowa obejmująca radio, telewizję, działania online oraz nośniki outdoorowe w wybranych miastach Wielkopolski. Na wszystkich kreacjach przygotowanych przez INEA pojawia się postać animowanego bohatera filmu. Operator przygotował dla swoich klientów także konkurs, którego szczegóły podane zostaną w mediach społecznościowych INEA.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

580 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama