reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea przyspiesza prędkość Internetu

dodano: 2018-12-19 15:39 | aktualizacja: 2018-12-19 15:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: INEA

Inea INEA przygotowała dla swoich klientów kolejną przedświąteczną niespodziankę. Wszyscy, którzy korzystają z technologii światłowodowej FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, czyli światłowód do domu), do końca stycznia 2019 r. będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne 1 Gb/s. To wszystko bez dodatkowych zobowiązań i opłat.

Inea przyspiesza internet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
INEA w ramach działań związanych ze strategią „Dobrzy ludzie od Internetu” wprowadza kolejną niespodziankę dla klientów indywidualnych. Od 19 grudnia wszyscy korzystający z Internetu światłowodowego operatora będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne o przepustowości 1 Gb/s. Co ważne nie wiąże się to z koniecznością ponoszenia żadnych dodatkowych opłat czy podpisywania umów. Obecnie z technologii FTTH korzysta blisko 100 tys. klientów INEA.
 

Świąteczny speedincrease, czyli zwiększenie prędkości Internetu, to kolejna niespodzianka przygotowana przez nas przy okazji premiery filmu Disneya „Ralph Demolka w Internecie”. Tym działaniem pokazujemy, że technologia FTTH daje ogromne możliwości i jako INEA chcemy, żeby nasi klienci mogli z nich bez przeszkód korzystać

– komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Akcja przyspieszenia Internetu jest kolejnym działaniem INEA powiązanym z wejściem do kin filmu Disneya – „Ralph Demolka w Internecie”. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 stycznia. Z tej okazji INEA przygotowała także ofertę Internetu symetrycznego 1 Gb/s bez lojalki w atrakcyjnej cenie dla nowych klientów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł AlphaCrypt Light

Wielostrumieniowy (dekoduje 4 kanały HD jednocześnie) i wielosystemowy moduł CI....

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

449 zł Więcej...
reklama