reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea przyspiesza prędkość Internetu

dodano: 2018-12-19 15:39 | aktualizacja: 2018-12-19 15:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: INEA

Inea INEA przygotowała dla swoich klientów kolejną przedświąteczną niespodziankę. Wszyscy, którzy korzystają z technologii światłowodowej FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, czyli światłowód do domu), do końca stycznia 2019 r. będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne 1 Gb/s. To wszystko bez dodatkowych zobowiązań i opłat.

Inea przyspiesza internet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
INEA w ramach działań związanych ze strategią „Dobrzy ludzie od Internetu” wprowadza kolejną niespodziankę dla klientów indywidualnych. Od 19 grudnia wszyscy korzystający z Internetu światłowodowego operatora będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne o przepustowości 1 Gb/s. Co ważne nie wiąże się to z koniecznością ponoszenia żadnych dodatkowych opłat czy podpisywania umów. Obecnie z technologii FTTH korzysta blisko 100 tys. klientów INEA.
 

Świąteczny speedincrease, czyli zwiększenie prędkości Internetu, to kolejna niespodzianka przygotowana przez nas przy okazji premiery filmu Disneya „Ralph Demolka w Internecie”. Tym działaniem pokazujemy, że technologia FTTH daje ogromne możliwości i jako INEA chcemy, żeby nasi klienci mogli z nich bez przeszkód korzystać

– komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Akcja przyspieszenia Internetu jest kolejnym działaniem INEA powiązanym z wejściem do kin filmu Disneya – „Ralph Demolka w Internecie”. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 stycznia. Z tej okazji INEA przygotowała także ofertę Internetu symetrycznego 1 Gb/s bez lojalki w atrakcyjnej cenie dla nowych klientów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

120 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...
reklama