reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sylvestrowa Noc na kanale TNT [wideo]

dodano: 2018-12-20 19:51
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Turner

Sylvester Stallone Na krawędzi Sylwester to wyjątkowa noc pełna doskonałej zabawy, dobrego humoru i niezapomnianych wrażeń. Dla wszystkich kinomaniaków, którzy ten niezwykły wieczór spędzą przed ekranami telewizorów, stacja TNT przygotowała specjalny maraton z filmami z Sylvestrem Stallone w roli głównej. Emisja produkcji w ramach „Sylvestrowej Nocy” rozpoczyna się 31 grudnia już o godz. 14.45.

Sylvester Stallone Rambo 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sylwestra oraz pierwsze godziny Nowego Roku widzowie TNT spędzą w towarzystwie jednego z największych twardzieli w historii kina. Filmem, który zainauguruje sylwestrowo-noworoczny cykl, będzie „Ucieczka do zwycięstwa”. Produkcja przedstawia losy jeńców wojennych rozgrywających mecz piłki nożnej z Niemcami. Więźniowie postanawiają wykorzystać sytuację i planują ucieczkę z nazistowskiego obozu.

Jako kolejny zostanie wyświetlony film „Na krawędzi”. Gabe Walker jest ratownikiem górskim, który rezygnuje z pracy obwiniając się o śmierć młodej kobiety. Kiedy jednak w górach rozbija się samolot, mężczyzna zostaje poproszony o pomoc w akcji ratunkowej. Na miejscu szybko orientuje się, że rozbitkami są wyrachowani przestępcy, którzy chcąc odnaleźć ukradzione rządowi USA 100 mln dolarów potrzebują Gabe’a jako przewodnika.

Następnie widzowie TNT obejrzą thriller „Cop Land”. Wracający z pracy policjant zostaje zaatakowany przez agresywnych mężczyzn. W wyniku całego zajścia mężczyzna zabija napastników. Sprawa zostaje uznana za jawny przejaw nietolerancji i brutalności służb mundurowych. Przełożeni policjanta podejmują kroki w celu wyciszenia sprawy.

Od godziny 21:00 stacja wyświetli trzy części kultowej serii „Rambo” opowiadającej o byłym żołnierzu amerykańskich sił specjalnych. W pierwszej części mężczyzna próbuje odnaleźć przyjaciół z oddziału. Podczas wędrówki naraża się szeryfowi jednego z miast i zostaje aresztowany. Poniżany, prześladowany Rambo ucieka z więzienia i wypowiada wojnę swoim oprawcom. W drugiej odsłonie serii John Rambo udaje się do Wietnamu, by odnaleźć i uwolnić przetrzymywanych amerykańskich jeńców wojennych. Czy zdany wyłącznie na siebie komandos podoła tej niezwykle trudnej misji? W „Rambo III” przed tytułowym bohaterem kolejne, ekstremalne wyzwanie. Tym razem mężczyzna rusza z tajną misją do ogarniętego wojną Afganistanu, by ocalić swojego przyjaciela, pułkownika Trautmana.

Ostatnim filmem, jaki stacja TNT wyświetli w ramach „Sylvestrowej Nocy” będzie „Osadzony”. Produkcja przestawia losy więźnia, Franka Leone, odsiadującego wyrok w jednostce o zaostrzonym rygorze, którą zarządza jego wróg, sadystyczny naczelnik Drumgoole. Niepisanym celem zwierzchnika zakładu jest gnębienie Franka i sprowokowanie jego ponownej ucieczki, która oznaczałaby dla skazanego wyrok śmierci.Plan emisji:
31.12. godz. 14.45 – Ucieczka do zwycięstwa
31.12. godz. 16.55 – Na krawędzi
31.12. godz. 19.05 – Cop Land
31.12. godz. 21.00 – Rambo: Pierwsza krew
31.12. godz. 22.45 – Rambo II
01.01. godz. 00.25 – Rambo III
01.01. godz. 02.00 – Osadzony

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE DVB-C v.2 FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza kablowa wersja tunera 4K...

1 249 zł Więcej...
reklama