reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowe telewizory The Frame i SERIF TV od Samsunga na CES 2019

dodano: 2018-12-21 22:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: Samsung

Samsung-SERIF-TV-1-360px.jpg Firma Samsung zapowiedziała, że lifestyle’owe telewizory The Frame i SERIF TV w wersji na 2019 rok zostaną zaprezentowane podczas zbliżających się targów Consumer Electronics Show. CES to największa na świecie wystawa elektroniki użytkowej, która cyklicznie odbywa się w Las Vegas.

Samsung_The-Frame-1_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

W nadchodzącym roku The Frame i SERIF TV zaoferują połączenie nagradzanego i innowacyjnego wzornictwa z doskonałą jakością obrazu technologii QLED i inteligentnymi funkcjami, co zapewni jeszcze lepsze wrażenia wizualne i większą funkcjonalność. 

The Frame i SERIF TV, jako przedstawiciele linii lifestyle’owych telewizorów firmy Samsung, wykraczają poza tradycyjną koncepcję ekranu i stają się elementem wystroju wnętrza podnoszącym jego walory estetyczne.

Podczas styczniowych targów CES 2019 nowe modele The Frame i SERIF TV zostaną pokazane w dedykowanej strefie, w której można będzie zobaczyć ich wzornictwo, poznać parametry oraz sprawdzić, jak doskonale wpisują się w styl życia użytkowników.
 

– W przeszłości patrzyliśmy na telewizor przez pryzmat parametrów, takich jak jakość obrazu i możliwości eksploatacyjne. Jednak na przestrzeni lat znaczenie telewizora zaczęło się zmieniać. Dziś te urządzenia stały się również platformą lifestyle’ową, która dostosowuje się do codziennego życia klientów – powiedział Jongsuk Choo, Executive Vice President of Visual Display Business w Samsung Electronics.

Nowe modele The Frame i SERIF TV to nowe spojrzenie na telewizor i sposób jego wykorzystania.  

 
 

The Frame 2019

The Frame zmienił rolę i sposób wykorzystania telewizora we wnętrzu. Za sprawą trybu Sztuka (Art Mode), kiedy nie jest używany do oglądania filmów, staje się nowoczesnym nośnikiem sztuki, wprowadzając tym samym największe dzieła malarstwa do prywatnej domowej galerii. Dzięki zastosowaniu czujnika światła, The Frame dostosowuje kolory i jasność ekranu do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu, co zapewnia optymalne ustawienia wyświetlania. Modele z 2019 roku cechuje również jakość obrazu technologii QLED, która wyróżnia się głębszymi kontrastami, intensywniejszą czernią oraz 100-procentowym natężeniem kolorów. Dzięki tym ulepszeniom użytkownicy będę mogli zarówno oglądać filmy w najwyższej jakości, jak i podziwiać dzieła sztuki, gdy telewizor jest wyłączony.
 

The Frame to także unikatowa platforma Art Store[1], na której dostępne są wybrane kolekcje dzieł sztuki. Nad jej budowaniem i rozwojem Samsung pracuje z najbardziej prestiżowymi galeriami i muzeami na świecie, oferując już teraz dostęp do ponad 1000 dzieł sztuki. Ostatnio Art Store wzbogacił się o arcydzieła z galerii Uffizi we Włoszech, Muzeum Van Gogha w Holandii i Te Papa w Nowej Zelandii. Samsung planuje rozwijać współpracę z instytucjami kultury, aby stale wzbogacać ofertę i wzmacniać ten nowoczesny sposób promocji sztuki. 

SERIF TV

Telewizor SERIF TV został opracowany we współpracy z paryską firmą braci Ronan & Erwan Bouroullec, którzy zaliczani są do grona najsłynniejszych na świecie projektantów przemysłowych, specjalizujących się w produkcji mebli. SERIF TV został uhonorowany nagrodą iF Design Award 2016, statuetką 2016 Wallpaper* Design Award w Wielkiej Brytanii oraz nagrodą Good Design Award 2016 w Japonii, co czyni go pierwszym telewizorem firmy Samsung, który zdobył te prestiżowe wyróżnienia. 

Telewizor SERIF TV 2019 jest również wyposażony w najnowocześniejszą technologię QLED, która zapewnia lepszą jakość obrazu. W celu zwiększenia funkcjonalności dodany został również tryb Ambient, wielokrotnie nagradzana funkcja znana w linii telewizorów Samsung QLED. Tryb ten dostarcza informacji, takich jak nagłówki serwisów newsowych czy aktualna prognoza pogody, a ponadto ma możliwość wyświetlania obrazów i wtapiania się w każdą przestrzeń, gdy telewizor jest wyłączony. 

W przeszłości SERIF TV sprzedawany był głównie w salonach meblowych i domach towarowych ze względu na to, że zaprojektowano go przede wszystkim z myślą o wystroju wnętrz. Jednak w 2019 roku będzie można go kupić również w sklepach z elektroniką użytkową, dzięki czemu dotrze do szerszego grona klientów.
 

[1] Samsung Art Store: 20,99 zł miesięcznie. Nowi abonenci otrzymują 1 miesiąc gratis. Dzieła sztuki można również nabyć pojedynczo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...