reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trikolor TV z aplikacją dla Samsung Smart TV

dodano: 2018-12-23 18:05
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Trikolor TV Największy rosyjski operator telewizji satelitarnej 20 grudnia 2018 r. udostępnił aplikację Trikolor Online TV dla telewizorów Samsung Smart TV na systemie operacyjnym Tizen. Każdy klient Trikolor TV posiadający taki telewizor może korzystać z usług operatora bez potrzeby podłączania anteny satelitarnej.

Trikolor Online TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja Trikolor Online TV jest dostępna na telewizorach Samsung z systemem Tizen w wersji 2.3 i wyższej oraz podłączonych do Internetu. Do aktywacji należy pobrać aplikację z Samsung Apps, a następnie wprowadzić dane identyfikacyjne.

W ramach usługi można oglądać 141 kanałów, z których 29 jest dostępne w HD. Liczba stacji będzie rosnąć wraz z zawieraniem umów z ich nadawcami lub dystrybutorami. Użytkownicy aplikacji mogą także interaktywnie kierować telewizją: przeglądanie bieżącej transmisji od początku, przewijanie i pauzowanie, dostęp do programów przez 7 dni.

Przypomnijmy, że w sierpniu 2018 r. Trikolor Online TV udostępniono na telewizory z Android TV, a na początku grudnia pojawiła się mobilna aplikacja dla iOS i Android.

Trikolor TV nadal będzie tworzyć aplikacje dla różnych platform mobilnych i telewizyjnych, aby zapewnić wygodny dostęp do środowiska cyfrowego z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu i niezależnie od czasu.

Źródło: tele-satinfo.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 149 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE DVB-C v.2 FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza kablowa wersja tunera 4K...

1 249 zł Więcej...
reklama