reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Wspólna TV opuścił MUX L1

dodano: 2018-12-27 14:08 | aktualizacja: 2018-12-27 15:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: radiopolska.pl

Wspólna TV Kanał Wspólna TV, który w wakacje pojawił się w MUX L1, został usunięty z tego multipleksu lokalnego w połowie grudnia br.

NTC naziemna telewizja cyfrowa DVB-T


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według wydanej 20 października 2017 roku koncesji, kanał Wspólna TV miał mieć charakter uniwersalny, zawierać informacje, publicystykę, sport oraz audycje o charakterze religijnym. Najsilniej wyeksponowanym elementem programu miała być muzyka, zarówno w formie samodzielnych audycji, jak i w formie teledysków emitowanych pomiędzy audycjami. Dominującym gatunkiem muzycznym w programie miało być „śląsko-polo”, oparte na motywach ludowych okraszonych śląską gwarą we współczesnych, tanecznych aranżacjach. Ponadto w programie przewidziano audycje kulturalne i społeczno-polityczne omawiające i recenzujące „w sposób popularyzatorski, lekki, żartobliwy” najważniejsze wydarzenia w kraju i regionie. Aktualnie ramówka telewizji nie jest prezentowana na jej stronie internetowej.

MUX L1, którego operatorem jest Telewizja Łużyce, można odbierać na Dolnym Śląsku z z trzech lokalizacji - z Rząsin koło Gryfowa Śląskiego, Jeleniej Góry i Chojnowa. Emisja jest prowadzona na kanale 38 (610 MHz). Oprócz TV Łużyce MUX L1 obejmuje dwa kanały muzyczne - Stars.TV i Eska TV Extra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...
reklama