reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Wspólna TV opuścił MUX L1

dodano: 2018-12-27 14:08 | aktualizacja: 2018-12-27 15:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: radiopolska.pl

Wspólna TV Kanał Wspólna TV, który w wakacje pojawił się w MUX L1, został usunięty z tego multipleksu lokalnego w połowie grudnia br.

NTC naziemna telewizja cyfrowa DVB-T


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według wydanej 20 października 2017 roku koncesji, kanał Wspólna TV miał mieć charakter uniwersalny, zawierać informacje, publicystykę, sport oraz audycje o charakterze religijnym. Najsilniej wyeksponowanym elementem programu miała być muzyka, zarówno w formie samodzielnych audycji, jak i w formie teledysków emitowanych pomiędzy audycjami. Dominującym gatunkiem muzycznym w programie miało być „śląsko-polo”, oparte na motywach ludowych okraszonych śląską gwarą we współczesnych, tanecznych aranżacjach. Ponadto w programie przewidziano audycje kulturalne i społeczno-polityczne omawiające i recenzujące „w sposób popularyzatorski, lekki, żartobliwy” najważniejsze wydarzenia w kraju i regionie. Aktualnie ramówka telewizji nie jest prezentowana na jej stronie internetowej.

MUX L1, którego operatorem jest Telewizja Łużyce, można odbierać na Dolnym Śląsku z z trzech lokalizacji - z Rząsin koło Gryfowa Śląskiego, Jeleniej Góry i Chojnowa. Emisja jest prowadzona na kanale 38 (610 MHz). Oprócz TV Łużyce MUX L1 obejmuje dwa kanały muzyczne - Stars.TV i Eska TV Extra.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...
reklama