reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Wspólna TV opuścił MUX L1

dodano: 2018-12-27 14:08 | aktualizacja: 2018-12-27 15:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: radiopolska.pl

Wspólna TV Kanał Wspólna TV, który w wakacje pojawił się w MUX L1, został usunięty z tego multipleksu lokalnego w połowie grudnia br.

NTC naziemna telewizja cyfrowa DVB-T


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według wydanej 20 października 2017 roku koncesji, kanał Wspólna TV miał mieć charakter uniwersalny, zawierać informacje, publicystykę, sport oraz audycje o charakterze religijnym. Najsilniej wyeksponowanym elementem programu miała być muzyka, zarówno w formie samodzielnych audycji, jak i w formie teledysków emitowanych pomiędzy audycjami. Dominującym gatunkiem muzycznym w programie miało być „śląsko-polo”, oparte na motywach ludowych okraszonych śląską gwarą we współczesnych, tanecznych aranżacjach. Ponadto w programie przewidziano audycje kulturalne i społeczno-polityczne omawiające i recenzujące „w sposób popularyzatorski, lekki, żartobliwy” najważniejsze wydarzenia w kraju i regionie. Aktualnie ramówka telewizji nie jest prezentowana na jej stronie internetowej.

MUX L1, którego operatorem jest Telewizja Łużyce, można odbierać na Dolnym Śląsku z z trzech lokalizacji - z Rząsin koło Gryfowa Śląskiego, Jeleniej Góry i Chojnowa. Emisja jest prowadzona na kanale 38 (610 MHz). Oprócz TV Łużyce MUX L1 obejmuje dwa kanały muzyczne - Stars.TV i Eska TV Extra.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

399 zł Więcej...
reklama