reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kolejny kanał informacyjny ruszy na Ukrainie

dodano: 2018-12-27 20:17 | aktualizacja: 2018-12-27 20:49
autor: RO | źródło: mediananny.com

Ukraina (Telewizja, TV) Na Ukrainie obserwujemy pierwsze oznaki nadchodzących wyrobów parlamentarnych i prezydenckich, które nastąpią już w 2019 roku. To wysyp nowych kanałów informacyjnych. Tamtejszy regulator przyjął wniosek o licencję satelitarną dla UKRLIVE

Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za projektem stoją Andriej Kisiera i Andriej Mysik, członkowie partii Dmitrija Dobrodomowa, Kontrola Narodowa, którzy kierują także informacyjną stacją z Kijowa Channel 4 i lwowską, regionalną NTA. Z uwagi na powiązanie nowego projektu z "czwórką", zostaną udostępnione zasoby studyjne, a zespoły redakcyjne będą ze sobą współpracować.

UKRLIVE będzie nadawać 24 godziny na dobę z satelity Amos 3 (4°W).
W planowanej ramówce założono 100% krajowej produkcji, w tym około 82% własnych treści o charakterze informacyjno-analitycznym i publicystycznym.

W naszym kraju istnieje ponad 12 kanałów informacyjnych. Nisza jest niezwykle konkurencyjna, a udział, jaki mają te wszystkie kanały informacyjne, jest raczej niewielki. Jak zamierzacie walczyć o widza?

-zapytał członek Narodowej Rady ds. telewizji i radia, Siergiej Kostinskij.

W tej grupie planujemy zająć jedną dość swobodną niszę. Na kanałach pojawiają się mające niskie notowania tematy – kwestie społeczne, edukacja, biznes, innowacje, problemy ekologii i praw człowieka. Właściwie na nich chcemy się skupić, ponieważ inne kanały mało o tym mówią

- zaznaczył dyrektor generalny UKRLIVE, Oleg Wasilewskij.

Ukraińscy widzowie już teraz mogą odbierać co najmniej 12 niekodowanych kanałów informacyjnych z satelity: Channel 5, Channel 4, Espreso TV, NewsOne, Nasz, NewsNetwork, Unian TV, Hromadske, 112 Ukraine, News 24, Priamyj i Perszyj Dilowyj.

Źródło: mediananny.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...
reklama