reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał federalny może powstać w Rosji

dodano: 2019-01-03 19:02
autor: RO | źródło: cableman.ru

Naziemna telewizja cyfrowa w Rosji Zgromadzenie ustawodawcze obwodu nowosybirskiego w styczniu 2019 r. wyśle list do rosyjskich władz federalnych z prośbą o włączenie kanału OTS do pakietu telewizji cyfrowej. Pismo w tej sprawie zostało przygotowane przez samego nadawcę i już przekazane do lokalnego komitetu zajmującego się transportem, przemysłem i polityką informacyjną do dalszego rozpatrzenia.

Kanał OTS Nowosybirsk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku z przechodzeniem na nadawanie cyfrowe, kanały regionalne pozostaną w formacie analogowym. Władze obiecały przedłużyć nadawcom odpowiednie zezwolenia. Przedstawiciele OTS obawiają się, że widzowie będą musieli specjalnie konfigurować odbiorniki, aby mogli odbierać sygnały analogowe i cyfrowe jednocześnie. Może to okazać się zbyt skomplikowane dla niektórych i w rezultacie spowoduje utratę widowni, a co za tym idzie - reklamodawców i przychodów.

Zauważmy, że nadawcy regionalni po przejściu na cyfrę będą mieli możliwość nadawania w pierwszym multipleksie, korzystając ze slotu publicznego kanału OTR.

Wcześniej dyrektor generalny tatarskiej firmy radiowo - telewizyjnej Nowyj Wiek (TNV) wystąpił z propozycją stworzenia regionalnych multipleksów cyfrowych, które mogłyby objąć kanały republikańskie, miejskie i rejonowe po odłączeniu transmisji analogowej.

OTS (Oblastnaja Teleradiowieszczatelnaja Siet) z Nowosybirska posiada tematykę uniwersalną. Oprócz własnych treści o regionie, dostarcza też rozrywkę na światowym poziomie. To jedna z największych, lokalnych sieci nadawczych na terytorium obwodu nowosybirskiego. Została założona w 1998 roku i trafia do ludzi w różnym wieku, zawodzie i statusie społecznym.

Strona internetowa otstv.ru

Źródło: cableman.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny FeiyuTech AK2000

FeiyuTech AK2000 to następca gimbala a1000. Maksymalny udźwig stabilizatora -...

1 790 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...
reklama