LSK: Pałac Bydgoszcz - ŁKS Łódź w Polsacie Sport

dodano: 2019-01-04 12:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl

Liga Siatkówki Kobiet Polsat Sport siatkówka Czas na pierwszy akord związany z żeńską siatkówką ligową w 2019 roku. Jako pierwsze na parkiet w styczniowych zmaganiach wybiegną zawodniczki Pałacu Bydgoszcz oraz ŁKS-u Łódź. Oba zespoły znajdują się w czubie tabeli, toteż zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Transmisja meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport.

Chemik Police Liga Siatkówki Kobiet Liga Mistrzyń CEV siatkówka

Siatkarki z województwa kujawsko-pomorskiego zakończyły 2018 rok zwycięstwem u siebie z Radomką Radom 3:1 i będą chciały w podobnym stylu wejść w nowy rok kalendarzowy. Bydgoszczanki plasują się na piątym miejscu z bilansem siedmiu zwycięstw oraz czterech porażek. O ósmy triumf i pomyślną inaugurację poświątecznych zmagań będzie jednak bardzo trudno, ponieważ nad Brdę zawita ŁKS Commercecon Łódź.

Ekipa z centralnej Polski plasuje się na podium Ligi Siatkówki Kobiet, mając tyle samo punktów co wicelider z Rzeszowa oraz pięć oczek straty do prowadzącego Chemika Police. To właśnie z mistrzyniami kraju łodzianki mierzyły się tuż przed świętami Bożego Narodzenia, przegrywając 0:3. Była to dopiero druga porażka ŁKS-u w tym sezonie.

Wartość podkreślić, że pierwsza kolejka w 2019 roku będzie zarazem początkiem rundy rewanżowej. Pierwsze starcie obu drużyn dostarczyło wielu emocji i zakończyło się wygraną wicemistrzyń Polski 3:2. Kto okaże się lepszy w 12. serii gier?

W niedzielę 6 stycznia mecz #Volley Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom.
Przed świąteczną przerwą w lidze zarówno #VolleyWrocław, jak i E.Leclerc Radomka Radom przegrały swoje spotkania. Wrocławianki w trzech setach uległy świetnie dysponowanym siatkarkom Developresu SkyRes Rzeszów, a radomianki uległy 1:3 Bankowi Pocztowemu Bydgoszcz.

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...