reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sony chce sprzedać dwa włoskie kanały FTA

dodano: 2019-01-04 17:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: adtv

Pop Sony SPTN Sony Pictures Entertainment (SPE) rozważa sprzedaż dwóch włoskich niekodowanych kanałów Cine Sony i Pop, podał lokalny dziennik „Il Sole 24 Ore”. Decyzja jest oczekiwana w styczniu lub lutym, a potencjalni nabywcy to Mediaset, Discovery lub Viacom. Przy czym ten ostatni jest postrzegany jako najbardziej prawdopodobny, ponieważ jest już odpowiedzialny za sprzedaż reklam dla obu kanałów.

Cine Sony


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie można jednak wykluczyć innych scenariuszy, takich jak partnerstwa czy joint venture. Nie można też wykluczyć kontynuacji działalności, chociaż Sony nie jest zadowolone z wyników tych dwóch kanałów, które mają łączny udział w oglądalności na poziomie 0,49 proc. W marcu 2017 roku SPE nabyło dwie krajowe pozycje w naziemnej telewizji cyfrowej (45. i 55.) od włoskiego nadawcy telewizyjnego TBS.

Tymczasem po 20 latach emisję we Włoszech zakończyło Studio Universal. Kanał był dystrybuowany za pośrednictwem płatnej naziemnej telewizji cyfrowej Mediaset Premium. Dodatkowo konkurencyjna platforma satelitarna Sky Italia zaprzestała dystrybucji dwóch muzycznych kanałów telewizyjnych - Radio Capital TV i m20 TV.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

119 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

159 zł Więcej...
reklama